۲۹ اسفند ۱۳۹۳،‏ ۱۹:۲۹
کد خبر: 81547898
T T
۰ نفر
استاندار قم درگذشت والده رییس جمهوری  را تسلیت گفت

قم - ایرنا - استاندار قم در پیامی درگذشت والده دكتر حسن روحانی رییس جمهوری كشورمان را تسلیت گفت.

دراین پیام كه نسخه ای از آن عصر جمعه در اختیار ایرنا قرار گرفت؛ آمده است: در ایام حزن و اندوه شهادت ام ابیها حضرت فاطمه زهرا(س) خبر درگذشت والده ماجده جناب آقای دكتر روحانی موجب تاثر و تالم گردید.

پیام ادامه یافته است : اینجانب ضمن ابراز همدردی، این مصیبت وارده به محضر مقام عالی دولت تدبیر و امید و عموم بازماندگان محترم منتسب به این مادر گرامی به ویژه سرور ارجمند جناب آقای فریدون تسلیت عرض كرده، از درگاه ایزدمنان غفران واسعه و همنشینی آن بانوی متقی با صاحب این ایام و اجر جزیل و صبر و عافیت برای جناب آقای دكتر روحانی مسالت دارم.

بانوی مومنه و مجاهده خانم سكینه پیوندی مادر رییس جمهوری كه در دوران نهضت اسلامی و دفاع مقدس رنج های فراوان كشید، پس از تحمل چند ماه بیماری در سن ٩٠ سالگی،امروز دار فانی را وداع گفت .

مراسم تشییع و خاكسپاری آن مرحومه ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه روز یكشنبه دوم فروردین ماه ۹۴ در سرخه و مراسم ختم در همان روز، ساعت های ۱۴ و ۳۰ تا ۱۶ در سرخه و همچنین ۱۶ تا ۱۷ و ۳۰ دقیقه در سمنان و مراسم ختم تهران نیز ساعت ۱۱ تا ۱۲ و ۳۰ دقیقه چهارشنبه پنجم فروردین ماه در مدرسه عالی شهید مطهری تهران برگزار خواهد شد.ك/1

/8138/ 6133/

سرخط اخبار استان‌ها