هدایای ایرانیان مقیم تاجیكستان در اختیار بیمارستان سرطان شناسی دوشنبه قرارمی گیرد

دوشنبه - ایرنا – نمانیدگی كمیته امداد امام خمینی (ره) در تاجیكستان هدایای ایرانیان مقیم این كشور را در اختیار بیمارستان سرطان شناسی دوشنبه قرار می دهد.

جمعی از ایرانیان مقیم تاجیكستان روز جمعه در آخرین روز سال 93 با شركت در جشن با شكوهی كه در مجتمع آموزشی امام جعفر صادق(ع) تاجیكستان برگزار شد، كمكهای خود را در اختیار كمیته امداد قرار دادند تا به این مركز رسانده شود.

در این مراسم، برای شركت كنندگان برنامه های متنوع فرهنگی و هنری تدارك دیده شد و گروه موسیقی اعزامی از سازمان فرهنگ و ارتباطات نیز برای كودكان و بستگانشان برنامه های شاد و مفرح را اجرا كرد.

شركت كنندگان در این مراسم خیرخواهانه با خرید انواع غذا ؛ دسر و شیرینی هایی كه توسط خانواده های ایرانی طبخ شده و همچنین واریز كمكهای نقدی خود به صندوقهای تعبیه شده توسط كمیته امداد، در این جشن شركت كرده بودند.

مهدی عبادی، مسئول كمیته امداد حضرت امام (ره) در تاجیكستان در حاشیه این مراسم در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این برنامه در راستای كمكهای خیرخواهانه كمیته امداد به نیازمندان و ترویج سنت حسنه، با مشاركت بالایی برگزار و همه عواید حاصله قبل از فرارسیدن نوروز باستانی صرف خرید دارو و سایر اقلام و امكانات مورد نیاز كودكان مركز خیریه لانه می شود.

آساق* 1* 312**1577