پايگاه جاده اي اورژانس 115 در آزاد راه قم – كاشان افتتاح شد

قم - ايرنا - پايگاه جاده اي اورژانس 115 در آزاد راه قم – كاشان با حضور استاندارقم و جمعي از مسولان استان افتتاح شد.

به گزارش ايرنا به نقل از ستاد خبري تسهيلات زائران قم، اين پايگاه ثابت با استقرار آمبولانس اورژانس 115 و عوامل اين مركز جنب مجتمع خدمات رفاهي مارال ستاره آزاده راه قم – كاشان راه اندازي شده است.

رييس دانشگاه علوم پزشكي قم در اين آيين با اشاره به اينكه راه اندازي اين پايگاه در ادامه طرح تحول سلامت است گفت: نقش اورژانس براي مردم بسيار مهمتر از خدمت رساني ساير فعاليت هاي انجامي توسط بخش بهداشت كشور است.

ابوالفضل ايراني خواه افزود: امسال امداد هوايي اورژانس 115 در استان قم فعال شد و در هفت ماه گذشته تاكنون توانسته است خدمات امدادي و اورژانسي به مردم در محورهاي مواصلاتي استان ارائه كند.

وي ادامه داد: در عوارضي آزاد راه قم – تهران نيز شاهد راه اندازي پايگاه امداد هوايي اورژانس هستيم كه با همكاري خيران در حال احداث است و اميدواريم تا سال آينده به بهره برداري برسد تا بتوانيم خدمات شاياني را به مردم ارايه كنيم.

رييس مركز مديريت حوادث و فوريت هاي پزشكي قم نيز دراين آيين با اشاره به اينكه اين پايگاه هجدهمين پايگاه جاده اي در استان است گفت: در كليه محورهاي مواصلاتي استان نيروهاي اورژانس در حال خدمت رساني به مسافران و زائران است.

محمد جواد باقري افزود: پايگاه اورژانس آزاد راه قم – كاشان در مدت پنج ماه توسط مسوولان امر و خيران راه اندازي شده است تا نيروهاي اورژانسي در كوتاه ترين مدت زمان به مردم خدمات ارايه كنند.ك/1

/8138/ 6133/

سرخط اخبار استان‌ها