۲۹ اسفند ۱۳۹۳،‏ ۱۸:۰۷
کد خبر: 81547864
T T
۰ نفر
وضعیت ترافیكی جاده كندوان مطلوب تر از سال گذشته است

نوشهر - ایرنا - رییس پلیس راه استان مازندران ترافیك فعلی جاده چالوس را سنگین اما روان دانست و گفت: وضعیت ترافیكی امسال جاده چالوس نسبت به سال گذشته بهتر و راضی كننده تر است.

سرهنگ جعفر محمدنژاد عصرروز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اعلام كرد: جاده های ارتباطی استان مازندران نسبت به سال گذشته با حجم كمتری از خودرو مواجه است.

وی گفت: برغم ترافیك سنگینی كه در راه های ارتباطی استان به دلیل حجم بالای سفرها به ویژه جاده چالوس وجود دارد، اما به دلیل اینكه تعطیلات از روز چهارشنبه گذشته آغاز و عده ای مسافرت خود را زودتر آغاز كرده بودند، امسال از لحاظ ترافیكی وضعیت بهتری داریم.

* یك مسیر(خط) آزادراه تهران - شمال راه اندازی شد *

سرهنگ محمدنژاد همچنین با اشاره به بازگشایی مسیر جنوب به شمال قطعه چهارم آزادراه تهران - شمال، گفت: گرچه مسیر شمال به جنوب هنوز بسته است و در سال جدید بازگشایی می شود، اما با این حال بازگشایی یك مسیر نیز تاثیر قابل توجهی در كاهش بار ترافیكی جاده چالوس داشته و به ویژه مسافران نوروزی كه قصد عزیمت به غرب مازندران و شهرستان های عباس آباد، تنكابن و رامسر را دارند راحت تر می توانند ادامه مسیر بدهند.

رییس پلیس راه استان مازندران خاطرنشان كرد: توصیه اكید ما این است كه با توجه به وضعیت جوی هموطنان وسایل و تجهیزات زمستانی به ویژه زنجیر چرخ به همراه داشته باشند تا مشكلی در مسیر برای آنان به وجود نیاید.

وی ادامه داد: روز یكشنبه نیز مناطق كوهستان جاده كندوان شاهد بارش برف سنگین خواهد بود، لذا مسافران نوروزی بدون زنجیرچرخ نمی توانند در این محور تردد داشته باشند.

سرهنگ محمدنژاد با اشاره به اینكه جاده هراز نیز باز بوده و تردد در آن در جریان است، گفت: ریزش مختصری در بخشی از جاده هراز به وجود آمده بود كه مشكل به سرعت از سوی ماموران راهداری حل شد.

1535/6097/1756