درآمدهای نفتی باید به سرمایه ماندگار تبدیل شود

كرمان - ایرنا - امام جمعه باغین با گرامی داشت 29 اسفند روز ملی شدن صنعت نفت گفت: باید درآمدهای نفتی را به عنوان ذخائر و میراث كشور و ملت به سرمایه ماندگار تبدیل كنیم.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام عبدالرضا محی الدینی در خطبه های نمازجمعه شهر باغین افزود: به تعبیر مقام معظم رهبری باید وابستگی اقتصادی به نفت را كم كرده و با اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی تولید ملی، عدالت اجتماعی، اشتغال، كاهش تورم و رفاه عمومی را بهبود بخشیم.

وی با تبریك فرارسیدن سال نو گفت: در طلیعه بهار طبیعت كه آراسته با نام بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) می باشد سالی سرشار از موفقیت، سعادت و سلامت برای همگان از خداوند بزرگ خواستاریم.

وی اظهار كرد: عید نوروز عید تازگی، طراوت و شادی زمین و زمان و جوان شدن جهان است و انشاءالله فضای زندگی همه ما همراه با مكارم اخلاق باشد و سبك زندگی در سال نو تغییر یابد و در خود و زندگی مان تحول ایجاد كنیم.

خطیب جمعه باغین با تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: این بانو افتخاری برای همه عالم است و از بزرگترین واسطه های فیض الهی بوده و پیروان ولایت و شیعیان مدیون جهاد و مبارزه ایشان در راه دفاع از امامت و ولایت هستند.

7443/3028

سرخط اخبار استان‌ها