تصادف در محور فیروزكوه سه كشته بر جا گذاشت

تهران- ایرنا- رییس جمعیت هلال احمر شهرستان فیروزكوه گفت: تصادف در محور فیروز كوه - سمنان سه نفر كشته و سه زخمی بر جا گذاشت.

علی محمد علی تبار روز جمعه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: حوالی ساعت 12 ظهر امروز و بر اثر بارش باران و لغزندگی جاده، در برخورد یك دستگاه پراید با تریلر، راننده خودرو پراید به همراه یك مادر و كودك بر اثر شدت تصادف جان باختند.

وی با بیان اینكه این حادثه در گردنه بشم در محور مواصلاتی فیروزكوه - سمنان به وقوع پیوست، افزود: شدت حادثه به قدری بود كه مادر و نوزاد داخل خودرو در دم جان باختن و راننده پس از انتقال در بیمارستان امام خمینی (ره) فیروزكوه درگذشت.

وی اعلام كرد: با استفاده از تجهیزات نیروهای امدادی سرنشینان خودرو سواری را كه در داخل اتاق محبوس شده بودند، رها سازی و پیكر بی جان مادر و كودك به بیرون انتقال یافتند.

علی تبار گفت: پس از تلاش یك ساعته مصدومان نیز برای انتقال به بیمارستان امام خمینی(ره) فیروز كوه جهت مداوا تحویل داده شدند.

وی افزود: راننده خودرو پراید دقایقی پس از انتقال به بیمارستان امام خمینی (ره) جان باخت ولی سه نفر مصدوم دیگر به صورت سرپایی مداوا شدند.

گردنه بشم در 25 كیلومتری شرق فیروزكوه قرار دارد.

تهرام/8142/1724/1756