امام جمعه موقت ايلام: اقتصاد مقاومتي گزينه منسبي براي مقابله با تحريم هاست

ايلام - ايرنا - امام جمعه موقت ايلام گفت: اقتصاد مقاومتي گزينه مناسبي براي مقابله با تحريم دشمن و مهار تورم در كشور است و مردم و مسوولان بايد با حمايت از توليد داخلي زمينه تحقق آن را فراهم كنند.

به گزارش ايرنا، حجت الاسلام وعد مرادبيگي درخطبه هاي نماز جمعه ايلام همچنين با اشاره به مذاكرات ايران با 1+ 5 ابراي اميدواري كرد: تيم مذاكره كننده ايراني با حفظ استقلال و عزل ملت آن را به سرانجامي خوب تبديل نمايند.

وي به همزماني ايام شهادت دخت گرامي پيامبر اسلام و تقارن آن با عيد نوروز اشاره كرد و گفت: مردم فهيم و ولايتمدار ايران و به تبع آن ايلام در تعطيلات نوروز با حفظ شان اين مناسبت، دينداري و محبت اهل بيت را به همگان ثابت مي كنند.

وي ادامه داد: تعطيلات نوروز بهترين فرصت براي گشت و گذار در دامن طبيعت و نزديكي و انس بيشتر با خداوند و درك نشانه ها و آيات الهي است كه بنا به فرموده قرآن مردم با سياحت بر روي زمين به خداوند و عظمتش بيشتر پي مي برند.

مرادبيگي يادآوري كرد: استان ايلام جاذبه هاي بي شماري براي معرفي به مردم نقاط مختلف كشور دارد كه بايد بدرستي معرفي شوند اما يكي از اين جاذبه هاي مهم و ارزشمند يادمان هاي دفاع مقدس است كه در روزهاي عيد نوروز بهترين زمان براي معرفي جايگاه اين استان در هشت سال دفاع مقدس و يادآوري رشادت و شهامت شهدا و ايثارگران آن به ديگر هموطنان است.

7172/9002/1756