۲۹ اسفند ۱۳۹۳،‏ ۱۵:۴۳
کد خبر: 81547754
T T
۰ نفر
محدوديت هاي ترافيكي مراسم تحويل سال درقم

قم - ايرنا - محدوديت هاي ترافيكي هسته مركزي قم در زمان برگزاري مراسم تحويل سال توسط رييس پليس راهور شهرستان قم اعلام شد.

به گزارش ايرنا به نقل از ستاد خبري ستاد تسهيلات زائران استان قم،سرهنگ علي حسن قيصري روز جمعه در جلسه ستاد تسهيلات زائران استان قم افزود: محدوديت هاي ترافيكي در هسته مركزي شهر از ساعت 20 امشب اجرا خواهد شد.

وي اضافه كرد: حركت از تقاطع ميدان شهدا به سمت حرم مطهر و از تقاطع خيابان ارم و چهارمردان به سمت حرم و همچنين خيابان بهار و حجتيه از ساعت 20 تا پايان مراسم سال تحويل سال داراي محدوديت هاي ترافيكي خواهد بود و تردد هرگونه وسايل نقليه از اين مسيرها ممنوع است.

وي با بيان اينكه در صورت شلوغي و ترافيك از سه راه خورشيد نيز محدوديت ترافيكي اعمال خواهد شد،افزود: همچنين براي مسيرهاي منتهي به مسجد مقدس جمكران نيز در زمان تحويل سال برنامه ريزي هاي لازم انجام شده است.

وي با بيان اينكه با توجه به بارندگي هاي اخير و تغييرات آب و هوايي در استان قم، ميزان ورود مسافران به اين استان با كاهش مواجه شده است بيان داشت: پيش بيني شده است هرچه به لحظه سال تحويل نزديك شويم، ورود مسافران افزايش يابد.

وي با اشاره به اينكه در 48 ساعت گذشته، 50 فقره تصادف جرحي در قم گزارش شده است كه بيش از 60 مجروح به مراكز درماني منتقل شده اند، اظهار كرد: 48 درصد تصادفات را موتورسواران و 36 درصد نيز برخورد وسايل نقليه با عابران را تشكيل مي دهند.ك/1

/8138/ 6133/

سرخط اخبار استان‌ها