استاندار:بخش خصوصی باید در مسیر توسعه قم مورد حمایت قرار گیرد

قم - ایرنا - استاندارقم گفت: بخش خصوصی باید در مسیر توسعه استان مورد حمایت مسوولان امر قرار گیرد.

به گزارش ایرنا از ستاد خبری تسهیلات زائران استان قم، حجت الاسلام و المسلمین محمد صادق صالحی منش روز جمعه در آیین افتتاح پایگاه جاده ای اورژانس 115 در آزادراه قم - كاشان افزود: هر قدمی كه بخش خصوصی درقم بردارد باعث آبادانی و توسعه استان می شود از این رو استانداری قم نیز از این بخش حمایت می كند.

وی اضافه كرد: بخش خصوصی دارای ظرفیت و پتانسیل بالایی است كه با افراد فرهیخته و خوش فكری كه ایده های اقتصادی خوبی دارند اداره می شود لذا می توان از توانمندی های این افراد در توسعه استان بهره مند شد.

صالحی منش از راه اندازی پایگاه جاده ای اورژانس 115 در محوره های مواصلاتی استان تقدیر كرد و گفت: اقداماتی خوبی در حوزه بهداشت و درمان در دوره دولت تدبیر و امید صورت گرفته است و در استان قم نیز با مدیریت عالی دنبال می شود.

وی افزود: نیروهای مركز مدیریت حوادث و فوریت های پزشكی و امدادی در سال جدید كارهای خوبی را در جهت خدمت رسانی به مردم در محورهای مواصلاتی استان قم انجام داده اند.

استاندارقم، ابراز امیدواری كرد كه سال آینده درحوزه سلامت، بهداشت و درمان درقم جهش خوبی صورت بگیرد و این استان به عنوان الگو در این عرصه به سایر استان ها معرفی شود.

وی با اشاره به اینكه در سفر رییس جمهوری به استان قم وعده راه اندازی بیمارستان هزار تخته داده شده است گفت: با جانمایی بیمارستان، دولت در تامین هزینه های راه اندازی مساعدت های لازم را با مجموعه علوم پزشكی و استانداری قم انجام خواهد داد.

صالحی منش افزود: با تعامل نهادهای مربوطه امیدواری اقدامات این كار به صورت جدی پیگیری شود تا در آینده نزدیك شاهد راه اندازی بیمارستان هزار تخته در استان باشیم.

پایگاه جاده ای اورژانس 115با فعالیت یك دستگاه آمبولانس اورژانس و نیروهای مركز مدیریت حوادث و فوریت های پزشكی در كنار مجتمع خدمات و رفاهی مارال ستاره آزاد راه قم – كاشان راه اندازی شد. ك/1

8138/ 6133/

سرخط اخبار استان‌ها