امام جمعه تويسركان:نيروهاي تكفيري داعش به پرتگاه سقوط رسيده اند

تويسركان- ايرنا- امام جمعه تويسركان گفت: نيروهاي تكفيري داعش به عنوان مزدوران نظام سلطه جهاني در منطقه به پرتگاه فروپاشي و سقوط نزديك شده اند.

حجت الاسلام مرتضي موحدي در خطبه هاي نماز جمعه اين هفته تويسركان افزود: اكنون به بركت تدابير رهبر معظم انقلاب، سربازان گمنام امام زمان(عج) و وحدت مردم عراق شاهد شكست هاي سنگين و پي در پي داعش در عراق هستيم.

وي اضافه كرد: در چند روز اخير بسياري از مناطق حساس و با اهميت عراق كه قبلاً در تصرف داعش بودند از وجود اين عناصر تكفيري و تروريست پاك شده اند.

امام جمعه تويسركان تصريح كرد: آمريكا، رژيم صهيونيستي و متحدان آنها بايد بدانند كه سياست هاي غلط آنها در منطقه در ورطه نابودي افتاده و چاره اي جز شكست ندارند.

وي همچنين با اشاره به جامعيت دين اسلام در پاسخگويي به همه نيازهاي مادي و معنوي بشر گفت: اسلام با سرچشمه گرفتن از وحي و عقل الهي همه آموزه هايي را كه براي خوشبختي در دنيا و سعادتمندي در آخرت نياز است در خود جمع كرده است.

حجت الاسلام موحدي همچنين با اشاره به فرا رسيدن عيد نوروز و تبريك آن به همه مردم ايران افزود: شهرستان تويسركان در ايام تعطيلات نوروز پذيراي بسياري از ميهمانان و مسافران است كه اين مساله اهميت خدمات رساني گسترده و مضاعف دستگاه هاي اجرايي در اين مقطع زماني را متذكر مي شود.

وي تصريح كرد: برپايي مراسم ديد و بازديد و صله ارحام به عنوان رفتارهاي مورد تمجيد دين منافاتي با ايام سوگواري فاطميه ندارند اما شركت در آيين هاي عزاداري و رعايت حرمت اين ايام نيز بايد مد نظر همه قرار گيرد.

وي همچنين از تلاش هاي موفق نيروهاي انتظامي شهرستان در برقراري امنيت مطلوب شهر در چهارشنبه سوري اخير تقدير كرد.

تويسركان يكي از شهرستان هاي استان همدان با بيش از 103 هزار نفر جمعيت در 90 كيلومتري شهر همدان است.

7524/1181

سرخط اخبار استان‌ها