مسوولان فعاليت هاي فرهنگي و سياسي خود را براساس آموزه هاي ديني و اسلامي پيش ببرند

بندرعباس - ايرنا - امام جمعه موقت بندرعباس گفت: مسوولان فعاليت هاي فرهنگي و سياسي خود را براساس آموزه هاي ديني و اسلامي پيش ببرند.

به گزارش خبرنگار ايرنا، حجت الاسلام سيدعباس تقوي درآخرين نماز جمعه بندرعباس در سال 93 اظهار داشت: از مسوولان فرهنگي و سياسي كشور انتظار مي رود برخلاف انديشه هاي امام خميني (ره) و رهبري گام برندارند و در خط اسلام و انقلاب حركت كنند.

وي با تاكيد بر تلاش هر چه بيشتر مسوولان براي خدمت رساني به مردم، افزود: مسوولان مراقب وعده هاي خود به مردم باشند زيرا كه عمل نكردن به اين وعده ها موجب بي اعتمادي مردم مي شود.

وي سال 93 را يكي از پرافتخارترين و موفق ترين سال ها در تاريخ جمهوري اسلامي عنوان كرد و گفت: در اين سال شاهد دو تمرين بزرگ ارتش و سپاه در هرمزگان بوديم كه توانمندي نظامي ايران را به جهانيان نشان داد.

امام جمعه موقت بندرعباس پيشرفت در حوزه صنعتي، كشاورزي، بهداشت، درمان و گمرك را از جمله دستاورهاي خوب دولت در سال 93 بيان كرد.

تقوي با اشاره به سخنان رهبري درباره ترويج اسلام ناب محمدي در دنيا، اعلام كرد: ترويج اسلام ناب محمدي سبب از بين رفتن اختلاف و تفرقه در بين مسلمانان جهان مي شود.

7198/6048/1756