امام جمعه موقت ایلام: اقتصاد مقاومتی گزینه مناسبی برای مقابله با تحریم هاست

ایلام - ایرنا - امام جمعه موقت ایلام گفت: اقتصاد مقاومتی گزینه مناسبی برای مقابله با تحریم دشمن و مهار تورم در كشور است و مردم و مسوولان باید با حمایت از تولید داخلی زمینه تحقق آن را فراهم كنند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام وعد مرادبیگی درخطبه های نماز جمعه ایلام همچنین با اشاره به مذاكرات ایران با 1+ 5 ابرای امیدواری كرد: تیم مذاكره كننده ایرانی با حفظ استقلال و عزت ملت آن را به سرانجامی خوب تبدیل نمایند.

وی به همزمانی ایام شهادت دخت گرامی پیامبر اسلام و تقارن آن با عید نوروز اشاره كرد و گفت: مردم فهیم و ولایتمدار ایران و به تبع آن ایلام در تعطیلات نوروز با حفظ شان این مناسبت، دینداری و محبت اهل بیت را به همگان ثابت می كنند.

وی ادامه داد: تعطیلات نوروز بهترین فرصت برای گشت و گذار در دامن طبیعت و نزدیكی و انس بیشتر با خداوند و درك نشانه ها و آیات الهی است كه بنا به فرموده قرآن مردم با سیاحت بر روی زمین به خداوند و عظمتش بیشتر پی می برند.

مرادبیگی یادآوری كرد: استان ایلام جاذبه های بی شماری برای معرفی به مردم نقاط مختلف كشور دارد كه باید بدرستی معرفی شوند اما یكی از این جاذبه های مهم و ارزشمند یادمان های دفاع مقدس است كه در روزهای عید نوروز بهترین زمان برای معرفی جایگاه این استان در هشت سال دفاع مقدس و یادآوری رشادت و شهامت شهدا و ایثارگران آن به دیگر هموطنان است.

7172/9002

سرخط اخبار استان‌ها