امام جمعه موقت يزد: توافق هسته اي با حفظ عزت و رعايت خطوط قرمز باشد

يزد - ايرنا - امام جمعه موقت يزد گفت: توافق در مذاكرات هسته اي بر مبناي حفظ عزت، استقلال، آزادي و رعايت خطوط قرمز مورد نظر رهبري باشد و در صورت توافق، همه به تعهدات خود پايبند باشند.

به گزارش ايرنا، آيت الله محمدرضا مدرسي در خطبه هاي نمازجمعه يزد افزود: در صورت رسيدن به نتيجه نيز دشمنان ايران از روز بعد به دنبال بهانه اي ديگر خواهند بود.

وي در ادامه خطبه ها گفت: يكي از مهمترين كارهايي كه دولت و ساير قوا بايد در مسير آن گام بردارند، اقتصاد مقاومتي است.

امام جمعه موقت يزد همچنين اعلام كرد: در سال جاري برخي بي توجهي ها به مسايل فرهنگي باعث گله علما و مراجع تقليد شد كه اميدواريم در سال آينده دغدغه هاي رهبري، مراجع و علما و مردم مورد توجه مسوولان قرار گيرد.

وي در ادامه با تقدير از شجاعت قوه قضاييه در مواجهه با برخي پرونده هاي مهم فساد اقتصادي و اجتماعي افزود: از اين قوه توقع داريم در مبارزه با مفاسد با صلابت بيشتر وارد شده و به مسووليت قضايي خود عمل كند.

مدرسي در پايان خواستار لزوم حفظ حرمت ايام فاطميه در نوروز امسال شد و گفت: اميرالمومنين علي (ع) در فاصله اي كوتاه، داغ پيامبر اسلام (ص) و دختر ايشان حضرت فاطمه (س) را ديدند و در واقع امام اول شيعيان در اين روزها بهارش را از دست داده و ما بايد خود را در غم ايشان شريك كنيم.

1968/6197/1756