آمادگي راه و شهرسازي شهرستان پلدختر براي استقبال از مسافران نوروزي

خرم آباد- ايرنا-رييس اداره راه و شهرسازي شهرستان پلدختر از آمادگي كامل اين اداره براي استقبال از مسافران نوروزي خبرداد.

'احمد عباسي' در گفت و گو با خبرنگار ايرنا با توجه به طرح نوروزي كه از 25 اسفند 93 لغايت 15 فروردين 94 در حال اجراست، گفت: طرح نوروزي اداره راه و شهرسازي اين شهرستان براي اين ايام برنامه هاي مختلفي تدارك ديده است.

وي ضمن تسليت ايام دهه فاطميه و تبريك بمناسبت فرارسيدن ايام نوروزاز بسيج تمامي امكانات و بهره‌مندي از ظرفيت و توانمندي اين شهرستان براي برقراري سفرهاي نوروزي ايمن خبر داد.

وي افزود: برنام هايي از جمله خط كشي راههاي اصلي به طول 170 كيلومتر

و100 كيلومترنيز خط كشي راه هاي پردد روستايي دراين شهرستان انجام شده است.

وي نصب 400 تابلو ازعلائم راهنمايي و رانندگي ، لكه گيري راهها اصلي و راه هاي روستايي پرتردد را از اقدامات انجام شده در طرح نوروزي شهرستان پلدختر برشمرد.

عباسي افزود: تعداد 25 نفر پرسنل ادارهراه و شهرسازي شهرستان پلدختر در قالب چهار اكيب با 15 دستگاه ماشين آلات سبك ،نيمه سنگين و سنگين در مسير راه ها اصلي اين شهرستان مشغول خدمات دهي به مسافران نوروزي هستند.

رييس اداره راه و شهرسازي پلدختر محورهاي ارتباطي شهرستان آماده استقبال از مسافران نوروزي هستند گفت: از 28 اسفند ماه جاري تا 15 فروردين 94 يك اكيب تعميرات سيار درمحور خرم آباد تا پل زال هر روز صبح گشت زني جهت خدمات دهي به مسافران نوروزي انجام خواهدشد.

عباسي افزود: كاركنان راه و شهرسازي پلدختر اعم از نيروهاي ستادي و راهداري در ايام نوروز در حال آماده باش و كشيك هستند و مسافران و رانندگان در صورت بروز هر نوع مشكل مي توانند با اين عزيزان ارتباط برقرار كنند.

رييس اداره راه و شهرسازي پلدختر ابراز اميدواري كرد: در سال 94 با برنامه ريزي مناسب بتوان به اهداف از پيش تعيين شده اداره راه و شهرسازي دست پيدا كرد.

7272/6001

سرخط اخبار استان‌ها