مركز صدور گواهينامه رانندگي از ضروريات شهرستان پلدختر است

خرم آباد- ايرنا- امام جمعه پلدختر گفت: مركز صدور گواهينامه رانندگي از ضروريات اين شهرستان است كه مسوولان بايد به اين مهم كه حق مردم است توجه ويژه كنند.

حجت الاسلام علي محمد لروند در خطبه هاي نماز جمعه افزود: 11 شهرستان لرستان از مركز صدور گواهينامه بهره مندند ولي شهرستان پلدختر با 90 هزار نفر جمعيت و حجم و وسعت زياد از آن محروم است .

وي تصريح كرد: مردم اين شهرستان هر روز بايد براي دريافت گواهينامه رانندگي مسير و مسافت 220 كيلومتري پلدختر تا خرم آباد و بالعكس را طي كنند كه اين زيبنده مردم اين ديار نيست.

وي گفت: مردم علاوه بر صرف وقت و انرژي و پيمودن اين مسير و تحمل هزينه هاي اياب و ذهاب بايد مخاطرات جاده حادثه خيز پلدختر - خرم آباد را به جان بخرند تا موفق به دريافت گواهينامه رانندگي شوند.

حجت الاسلام لروند از مسوولان استان و شهرستان خواست به مطالبه اين مردم كه حق واقعي آنهاست جامه عمل بپوشانند و با راه انداي مركز صدور گواهينامه رانندگي به اين مشكلات پايان دهند .

وي افزود: بهانه هايي مانند جا نيست و ساختمان وجود ندارد مورد تاييد نيست و به نظر من اين استدلال ها غلط و پذيرفته نيست .

خطيب نماز جمعه پلدختر بر تحقق اقتصاد مقاومتي تاكيد كرد و گفت:كاهش وابستگي به نفت رمز تحقق اقتصاد مقاومتي است و خنثي كننده توطئه دشمنان است.

وي نياز اساسي كشور را اقتصاد مقاومتي دانست و افزود: نفت نعمت خدا براي كشور است اما بايد آن را مديريت كرد مديريت نفت و تبديل آن به فرآورده هاي ارزآور، كاهش وابستگي بودجه كشور به درآمد نفت و تقويت اقتصاد داخلي از جمله ملزومات تحقق اقتصاد مقاومتي مورد نظر مقام معظم رهبري است.

7272/6001

سرخط اخبار استان‌ها