امام جمعه موقت مهريز: تيم مذاكره كننده براي منافع كشور مي كوشد

يزد - ايرنا - امام جمعه موقت مهريز با اشاره به مذاكرات هسته اي ابراز اميدواري كرد تا نتايج اين گفت و گوها براي مصالح كشور و انقلاب اسلامي و مردم مفيد باشد .

به گزارش ايرنا حجت الاسلام عباس پورصادقي در خطبه هاي نمازجمعه امروز اين شهر در مسجد جامع ولي عصر (عج) افزود: رعايت مصالح كشور و انقلاب اسلامي بايد همواره مدنظر تيم مذاكره كننده باشد .

وي ادامه داد: ملت ايران براي تحقق اين انقلاب عظيم اسلامي 300 هزار شهيد تقديم كرده و لذا بايد تمامي كارها و فعاليت براي اجراي اهداف شهيدان و منويات مقام معظم رهبري باشد .

امام جمعه موقت مهريز اظهار داشت: دشمنان اين انقلاب اسلامي همواره به دنبال منافع و اهداف خود هستند و لذا بايد خيلي در برابر آنها بيدار و با بصيرت بود و همواره با قدرت ايستادگي كرد .

پورصادقي در ادامه به توطئه هاي دشمنان عليه كشور اشاره و از مردم خواست تا مواظب دسايس آنها باشند و با درايت و دور انديشي براي تقويت اين انقلاب الهي كه امروز الگويي براي ديگران است مقاوم باشند .

خطيب نمازجمعه مهريز در ادامه به انتخابات اخير مجلس خبرگان رهبري اشاره و ابراز اميدواري كرد تا اين مجلس با همكاري و همدلي براي تحقق انقلاب اسلامي در صحنه هاي مختلف فعاليت كنند .

پورصادقي به برخي مناسبت هاي ماه فروردين اشاره و از مهمترين آنها را حمله رژيم شاه به مدرسه فيضيه و جنايات آنها به حوزه هاي علميه و روحانيت مبارز اشاره كرد .

وي همچنين به اهميت نوروز و جايگاه آن در مباني ديني اشاره كرد و خواستار انجام برنامه هاي فرهنگي و مذهبي مناسب شد .ك2

7541/ 6197

سرخط اخبار استان‌ها