بسيج نوروزي 12 هزار نفر براي خدمت‌رساني به مسافران نوروزي در مشهد

مشهد - ايرنا - شهردار مشهد مقدس گفت : 12 هزار نفر از پرسنل شهرداري براي خدمات‌رساني نوروزي بسيج شده‌اند و در شيفت‌هاي متعدد در حال خدمات‌رساني به زائران و مجاوران حرم رضوي هستند.

سيد صولت مرتضوي جمعه در حاشيه بازديد از اقدامات حوزه شهري در جمع خبرنگاران با اشاره به اينكه طي روز هاي گذشته بازديد هاي بسيار زيادي را از اقدامات قمست هاي مختلف حوزه شهري انجام داده ايم افزود: فضا سازي بسيار مناسبي در طرح استقبال از بهار در مشهد انجام شده است.

وي با اشاره به اينكه قسمت هاي مختلف شهرداري اماده پذيرايي از مسافران نوروزي هستند تصريح كرد: خوشبختانه فضاي بسيار مناسبي در سطح شهر مشهد در نظر گرفته شده است.

شهردار مشهد مقدس با اشاره به اينكه نسبت به حضور زائران و همچنين مقام معظم رهبري، شهر مشهد را با فرش گل آراسته كرديم گفت: شهر مشهد به عطر بهار و دهه فاطميه مزين شده است و اميدواريم بتوانيم خدمات بهتري را نسبت به سال گذشته به مردم ارائه دهيم.

مرتضوي گفت: المان‌هاي گل و همچنين المان‌هاي مفهومي براي بهار 94 در شهر مشهد نصب شده كه اميدوارم مورد توجه زائران و مجاوران قرار گيرد.

شهردار مشهد به همراه جعي از مسوولان استاني و استاندار خراسان رضوي صبح امروز از ايستگاه استقبال از زائران در يكي از مبادي ورودي شهر، كمپ اسكان زائر در محل نمايشگاه بين الملي و پايانه مسافربري امام رضا(ع) بازديد كرد.

7498/1211

سرخط اخبار استان‌ها