امام جمعه موقت گناوه: مذاكره كنندگان ناچارند تسليم ايران شوند

گناوه-ايرنا- امام جمعه موقت گناوه گفت: طرف مذاكره كننده هسته اي با جمهوري اسلامي ناچار به تسليم در برابر خواسته بحق ملت ايران هستند.

به گزارش ايرنا، حجت الاسلام عبدالعلي بدري در خطبه هاي نمازجمعه اين هفته گناوه افزود: تيم مذاكره كننده هسته اي ايران باوجود فشار و كارشكني هاي اسرائيل و برخي كشورهاي منطقه خسته نخواهند شد و طرف مذاكره كننده را وادار به پذيرش خواسته هاي ملت ما خواهند كرد.

وي گفت: ملتي كه شعارش هيهات من الذله است به هيچ وجه زيربار زور نخواهد رفت و پايدار و استوار از حق مسلم خود كه دستيبابي به انرژي هسته اي است كوتاه نخواهد آمد.

امام جمعه موقت گناوه همچنين با اشاره به تقارن سال نو با ايام فاطميه دوم از آحاد جامعه خواست تا حرمت اين ايام را نگه داشته و شئونات اسلامي را رعايت كنند.

وي گفت: باتوجه به گردشگر پذيربودن اين شهر از ميهمانان نوروزي و مرذم مومن و متدين منطقه انتظار داريم كه درسالروز شهادت بي بي دوعالم حضرت فاطمه زهرا(س) به شئونات اسلامي احترام گذاشته و از كارهاي خلاف شرع پرهيز كنند.

امام جمعه موقت گناوه بيان كرد: در برخي از عروسي هاي سطح شهر مسايل خلاف شرع و منكراتي انجام مي شود و شايسته يك فرد مومن نيست كه در آن حضور پيدا كند.

وي گفت: آحاد جامعه بايد درقبال فريضه امر به معروف و نهي احساس مسووليت كنند.

بدري افزود: تشكيل يك ستاد قوي امر به معروف و نهي از منكر با پشتوانه و حمايت لازم مي تواند در برخورد با ناهنجاري هاي جامعه بخصوص بدحجابي تاثير بسزايي ايفا كند.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد.ك/2

6164/1656

سرخط اخبار استان‌ها