دستگاه هاي اجرايي مشهد آماده خدمت رساني به مسافران نوروزي هستند

مشهد - ايرنا - استاندار خراسان رضوي با بازديد از ايستگاه استقبال از زائران در يكي از مبادي ورودي شهر، كمپ اسكان زائر در محل نمايشگاه بين الملي و حضور در پايانه مسافربري امام رضا(ع) اقدامات صورت گرفته توسط شهرداري مشهد و دستگاه هاي اجرايي مربوطه براي استقبال از مسافران نوروزي را بررسي كرد.

علي رضا رشيديان جمعه در حاشيه بازديد ازپايانه مسافربري امام رضا(ع)در جمع خبرنگاران با اشاره به اينكه هيچ گونه مشكلي براي پذيرايي از زائرا حرم رضوي در مشهد مقدس وجود ندارد افزود: فعاليت هاي صورت گرفته توسط نهادهاي مختلف استان و علي الخصوص شهرداري مشهد در اين زمينه قابل تقدير است.

وي با اشاره به اينكه براي استقبال از بهار در سطح شهر مشهد بيش از هشت هزار شاخه گل جانمايي شده است، گفت: همچنين اقدامات گوناگوني براي زيباسازي و تزيين شهر در قالب نصب المان و نورپردازي صورت گرفته است.

رشيديان افزود: همچنين با تلاش فرمانداران، تمامي شهرستانهايي كه در مسيرهاي ورود به مشهد قرار دارند در آمادگي كامل براي پذيرايي از زائران و مسافران حريم رضوي قرار دارند.

استاندار خراسان رضوي آمادگي شهر مقدس مشهد براي استقبال از مسافران را مطلوب ارزيابي و خاطرنشان كرد: چندين اكيپ در مبادي ورودي شهر به صورت شبانه روزي مستقر است و خدمات لازم براي راهنمايي و اسكان در كمپ ها را به زائران ارائه مي كند.

استاندار خراسان رضوي با تبريك سال جديد به تمامي هم استاني ها و زائران، مردم شهيد پرور خراسان رضوي را بار ديگر براي شركت در مراسم سخنراني مقام معظم رهبري در نخستين روز بهار به حرم مطهر رضوي دعوت كرد.

براساس آمار ها منتشره نوروز سال گذشته حدود سه ونيم ميليون زائر و مسافر به خراسان رضوي با محوريت مشهد الرضا (ع) سفر كرده اند.

7498/1211

سرخط اخبار استان‌ها