۲۹ اسفند ۱۳۹۳،‏ ۱۴:۳۱
کد خبر: 81547626
T T
۰ نفر
روزنامه خبر جنوب در تعطيلات نوروزي منتشر مي شود

شيراز - ايرنا- مدير موسسه بين المللي مطبوعاتي خبر گفت :روزنامه خبرجنوب در تعطيلات نوروز امسال همچون 17 سال گذشته حتي روز 13 فروردين نيز چاپ و منتشر مي شود.

به گزارش دريافتي ايرنا، حسين واحدي پور افزود: اين روزنامه مفتخر است كه برغم شرايط دشوار حاكم بر بنيه اقتصادي مطبوعات بي وفقه در حوزه اطلاع رساني به مردم و ميهمانان نوروزي خدمات رساني كند.

اين پشكسوت مطبوعاتي گفت : با توجه به روزهاي حساس و تعطيلات طولاني سال نو، مردم كشور اشتياق فراواني به كسب خبر و آگاهي از مسائل روز دارند كه روزنامه خبرجنوب با درك اين حساسيت مانند سالهاي قبل در تمام ايام تعطيلات نوروز از يكم فروردين تا روز14 فروردين 94 به عنوان تنها روزنامه كشور انتشار خود را ادامه خواهد داد.

مدير مسوول روزنامه خبرجنوب ادامه داد: اين روزنامه با اعتقاد به فرهنگ پويا و اصيل اسلامي ايراني و ضرورت آگاهي مردم از مسائل روز همواره بر اطلاع رساني دقيق و سريع و بازتاب دادن اخبار و گزارشهاي روز در صفحه هاي نشريات خود اصرار مي ورزد .

واحدي پور استمرار اطلاع رساني را از اهداف مهم انتشار بي وقفه روزنامه خبرجنوب برشمردو تصريح كرد: بايد اگاه بود در عصري زندگي مي‌كنيم كه سرعت و دقت در اطلاع رساني حرف اول را مي‌زند.

وي با اشاره به تنوع ابزار اطلاع رساني بيان كرد: خبر ايام تعطيل و غير تعطيل نمي‌شناسد و در هر زماني اتفاق مي‌افتد و بايد رسانه‌اي باشد تا خصوصا در ايامي كه روزنامه مكتوبي منتشر نمي‌شود بار انعكاس اخبار را بر دوش بگيرد.

واحدي پور با تأكيد بر اينكه در طول 36 سال انتشار روزنامه خبر جنوب انعكاس سريع اخبار با رعايت صداقت را در سرلوحه كار قرار داده، آن را يكي از دلايل موفقيت و استقبال مردم از اين روزنامه دانست.

مدير مسوول روزنامه خبر جنوب گفت : رسانه‌هاي مكتوب بايد با تلاش بي وقفه خود تلاش كنند در عصري كه با حضور رسانه‌هاي الكترونيك سرعت انتقال اخبار بسيار زياد شده، از گردونه رقابت عقب نمانند البته روزنامه‌ها به دليل اينكه پايداري بيشتري دارند، هميشه جايگاه خود را در ميان مردم خواهند داشت.ك/1

7366/ 5054

سرخط اخبار استان‌ها