۲۹ اسفند ۱۳۹۳،‏ ۱۴:۲۵
کد خبر: 81547620
T T
۰ نفر
افتتاح فاز 12 پارس جنوبي نماد اقتصاد مقاومتي است

بوشهر- ايرنا- امام جمعه بندردير در استان بوشهرگفت: افتتاح فاز 12 پارس جنوبي در استان بوشهر، نماد خودباوري و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتي است.

به گزارش ايرنا، حجت الاسلام سيد علي حسيني در خطبه هاي نماز جمعه اين هفته شهر دير افزود: بهره برداري از پروژه بزرگ فاز 12 با حضور رييس جمهوري و وزير نفت نشانگر اين است كه ايران اسلامي روي پاي خود ايستاده و خودباوري كه ارمغان امام راحل بود با تمام وجود لمس كرده و باور داريم كه مي توانيم.

وي گفت: در آيين بهره برداري از فاز 12 برنامه هاي اخلاقي خوبي انجام شد كه يكي از اين برنامه ها قدرداني از وزراي گذشته كه در اين پروژه نقشي داشتند، بود و ديگر اينكه رييس جمهوري اشتغال بومي استان، انجام پيوست هاي فرهنگي و زيست محيطي در كناراين پروژه و توسعه استان بوشهر را مورد تاكيد قرارداد.

امام جمعه ديردر رابطه با روز هاي پايان سال و فرارسيدن سال نو اظهارداشت: در سال 93 كه روز هاي آخر آن سپري مي شود همه بايد از مسووليت و وظايف خود محاسبه اي داشته باشند كه اگر قصور و كوتاهي شده در سال 94 اقدام به جبران شود و اگر نسبت به اقوام و دوستان كدورتي پيش آمده براي زدون غبارها از دل تلاش كنيم.

وي اضافه كرد: درآغاز سال نو كه با ايام فاطمي تقارن پيداكرده بايد حرمت اين ايام نگه داشته شود و در ديد و بازديدها سبك زندگي فاطمي را دنبال كنيم.

حسيني با اشاره به ثبت نام حوزه هاي علميه سراسركشور تا 15 فروردين يادآورشد: مهلت ثبت نام در حوزه هاي سراسركشور تا 15فروردين است و جوانان و خانواده ها از اين فرصت باقي مانده استفاده و در حوزه ها ثبت نام كنند.

امام جمعه دير ادامه داد: بايد به دنبال خواست اسلام باشيم تا جامعه دچار مشكل نشود.

وي از سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر نيز بخاطر مبارزه جدي و عملي با شبكه هاي مروج فساد و بي بندوباري قدرداني كرد.

7207/1656

سرخط اخبار استان‌ها