۲۹ اسفند ۱۳۹۳،‏ ۱۴:۱۶
کد خبر: 81547608
T T
۰ نفر
امام جمعه بجنورد: بايد در ايام عيد حرمت حضرت زهرا(س) را نگه داشت

بجنورد - ايرنا - امام جمعه بجنورد گفت: سال 93 با ايام فاطمي آغاز شد و سال 94 نيز با اين ايام آغاز مي شود بنابراين بايد حرمت دخت نبي اكرم حضرت زهرا(س) را در اين ايام نگه داشت.

به گزارش ايرنا، حجت الاسلام ابوالقاسم يعقوبي در خطبه هاي نماز جمعه اين هفته بجنورد مركز خراسان شمالي اظهار كرد: ديد و بازديد و حتي رفتن به دامن طبيعيت در اين ايام اشكالي ندارد.

وي در بخش ديگري از سخنانش بر مديريت زمان و عمر تاكيد كرد و گفت: زماني كه خداوند براي انسان در نظر گرفته است بايد مديريت و پايان هر سال نيز عملكرد خود را محاسبه كرد.

امام جمعه بجنورد در ادامه با اشاره به رونق خريد اجناس به مناسبت سال نو اظهار كرد: كاسبان در عرضه بايد انصاف داشته باشند و با گران فروش به مردم ظلم نكنند.

حجت الاسلام يعقوبي افزود: افرادي كه با گران فروشي به ديگران ظلم مي كنند روحيه سالمي ندارند و در حقيقت روحيه ناهنجاري دارند.

قائم مقام نماينده ولي فقيه در خراسان شمالي افزود: بايد در مسائل سياسي نيز انصاف داشته باشيم.

وي اظهار كرد: در واگذاري مسووليت ها بايد مديريت وجود داشته باشد و فردي كه لايق كاري است، مسووليت به آن واگذار شود در غير اينصورت به مردم ظلم شده است.

وي گفت: در مديريت كلان افرادي هستند كه هيچ رابطه اي با كار يا مسووليت خود ندارند كه اين امر علاوه بر ضرر به مردم به خود فرد نيز آسيب مي زند.

امام جمعه بجنورد همچنين با بيان اينكه خام فروشي و استفاده از ذخاير زيرزميني هنر نيست افزود: بايد اين ذخاير براي نسل هاي آينده حفظ شود.

وي اظهار كرد: هم اكنون بايد از علم و دانش براي استفاده بهينه از ذخاير زميني بهره مند شد و از اين راه، اقتصاد كشور را مديريت كرد.ك/3

3007/ 6042