تردد خودروها در محورهاي كرمانشاه با وجود ترافيك بدون مشكل جريان دارد

كرمانشاه - ايرنا - فرمانده پليس راه استان كرمانشاه گفت: با آغاز تعطيلات نوروزي و افزايش قابل ملاحظه حجم سفرها، تردد در تمام محورهاي استان با وجود ترافيك بدون مشكل خاصي جريان دارد.

سرهنگ محمد مرادي روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار كرد: با وجود اينكه حجم ترافيك نسبت به روزهاي گذشته در تمام محورها و بخصوص ورودي هاي استان دو برابر شده است، اما مشكلي خاصي براي تردد وسايط نقيله وجود ندارد.

وي افزود: بيشترين حجم ترافيك در محور كرمانشاه - همدان است كه با حضور ماموران در راهنمايي و رانندگي و رعايت قوانين و مقررات از سوي مردم و رانندگان تاكنون مشكلي نبوده است.

سرهنگ مرادي ادامه داد: كاركنان نيروي انتظامي در قالب 60 گشت محسوس، 40 گشت نامحسوس و 10 گشت ويژه به صورت شبانه روزي در جاده ها حضور دارند.

فرمانده پليس راه كرمانشاه در ادامه از برخورد جدي با رانندگان متخلف در ايام نوروز خبر داد و گفت: افرادي كه رانندگي خطرناك داشته باشند حداقل سه روز مرادي به رانندگان توصيه كرد قبل از حركت از سالم بودن خودرو خود اطمينان حاصل كرده و ضمن توجه به قوانين راهنمايي و رانندگي و رعايت سرعت مطمئنه، پس از هر دو ساعت رانندگي حتما 15 دقيقه استراحت كامل داشته باشند.

7458/8066/1756