تردد خودروها در محورهاي كرمانشاه با وجود ترافيك بدون مشكل جريان دارد

كرمانشاه - ايرنا - فرمانده پليس راه استان كرمانشاه گفت: با آغاز تعطيلات نوروزي و افزايش قابل ملاحظه حجم سفرها، تردد در تمامي محورهاي استان با وجود ترافيك بدون مشكل خاصي جريان دارد.

سرهنگ محمد مرادي روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار كرد: با وجود اينكه حجم ترافيك نسبت به روزهاي گذشته در تمامي محورها و بخصوص وروديهاي استان دو برابر شده است اما مشكلي خاصي براي تردد وسايط نقيله وجود ندارد.

وي افزود: بيشترين حجم ترافيك در محور كرمانشاه - همدان است كه با حضور خوب همكاران ما در راهنمايي و رانندگي و البته رعايت قوانين و مقررات از سوي مردم و رانندگان تاكنون مشكلي نداشته ايم.

سرهنگ مرادي ادامه داد: همكاران ما در قالب 60 گشت محسوس، 40 گشت نامحسوس و 10 گشت ويژه به صورت شبانه روزي در جاده ها حضور دارند.

فرمانده پليس راه كرمانشاه در ادامه از برخورد جدي با رانندگان متخلف در ايام نوروز خبر داد و گفت: افرادي كه رانندگاني خطرناك داشته باشند حداقل سه روز خودروي آنها توقيف مي شود و از آنها تست سلامت بعمل خواهد آمد.

وي گفت: در برخي موارد خاص و در صورتي كه رانندگان حركات بسيار خطرناك در حين رانندگي داشته باشند خودروي آنها تا پايان تعطيلات نوروزي ضبط و توقيف خواهد شد.

مرادي در پايان به رانندگان توصيه كرد تا قبل از حركت از سالم بودن خودروي خود اطمينان حاصل كرده و ضمن توجه به قوانين راهنمايي و رانندگي و رعايت سرعت مطمئنه، پس از هر دو ساعت رانندگي حتما 15 دقيقه استراحت كامل داشته باشند.

7458/8066

سرخط اخبار استان‌ها