۲۹ اسفند ۱۳۹۳،‏ ۱۲:۰۲
کد خبر: 81547509
T T
۰ نفر
ترافيك در محورهاي خروجي مشهد افزايش يافت

مشهد-ايرنا- رييس پليس راه استان خراسان رضوي گفت: در آخرين روز سالجاري و در آستانه تعطيلات نوروزي حجم ترافيك در محورهاي مواصلاتي خروجي مشهد از صبح جمعه افزايش يافت.

سرهنگ محمد صفايي روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: محورهاي خروجي مشهد به سمت چناران، آزاد راه شهيد شوشتري ، تربت حيدريه و سبزوار با ترافيك سنگين و نيمه سنگين مواجه هستند.

وي خاطر نشان كرد: با توجه به عزيمت تعداد زيادي از مردم در روز پاياني سال به زيارت اهل قبور، ترافيك در جاده بهشت رضا هم سنگين گزارش شده است.

وي گفت: ترافيك در محورهاي استان خراسان رضوي و از جمله ورودي و خروجي مشهد و به خصوص محورهاي جنوب و غرب از عصر جمعه بيشتر افزايش مي يابد.

رييس پليس راه خراسان رضوي گفت: محورهاي ورودي به مشهد پنج شنبه شب تا ساعت 23 با حجم ترافيك سنگين مواجه بودند.

سرهنگ صفايي گفت: به جز واژگوني خودرو پنج شنبه شب در محور سبزوار به شاهرود، سانحه خاصي در محورهاي مواصلاتي استان طي يك روز گذشته گزارش نشد.

248 ايستگاه و گشت ويژه و كنترل نامحسوس پليس راه در ايام تعطيلات نوروز در محورهاي مواصلاتي خراسان رضوي به ارايه خدمات به زائران و مسافران مي پردازند.

150 دوربين ثبت تخلفات در جاده هاي خراسان رضوي كنترل وسائل نقليه را عهده دارند.

استان خراسان رضوي با 21 هزار كيلومتر جاده اصلي و فرعي، 120 كيلومتر آزاد راه و هفت هزار كيلومتر بزرگراه رتبه نخست حمل مسافر در جاده و ريل را در كل كشور دارا است و جزو استانهاي داراي بيشترين بزرگراهها مي باشد.ك/3

2095/1211

سرخط اخبار استان‌ها