شهرداري پلدختر با تمام امكانات آماده استقبال از مسافران نوروزي است

خرم آباد- ايرنا- شهردار پلدخترگفت: اين شهرداري با تمام امكانات خود آماده خدمت‌رساني به مهمانان و مسافران نوروزي و شهروندان پلدختر است و در اين زمينه از هيچ كوششي دريغ نمي‌كند.

جهانگير اكبري روز جمعه درگفت و گو با خبرنگار ايرنا در پلدختر با بيان اين كه از سوي شهرداري اقدامات خوبي در راستاي ارايه بهترين خدمات به مسافران و مهمانان نوروزي انديشيده شده است افزود:ارتقاي كيفي خدمات رساني ستاد نوروزي سطح شهر با تعامل و همكاري كليه دستگاه هاي متولي، مهمترين گام در استقبالي شايسته و مناسب از مهمانان و مسافرين نوروزي برداشته شود.

وي با بيان اين كه در نوروز 94 از كليه امكانات سطح شهر پلدختر براي رفاه حال مهمانان بهره خواهيم برد، گفت: شهرداري پلدختر در اين ايام 10 نفر از نيروي آتش نشاني با دو حودرو در حالت آماده باش هستند.

وي در خصوص ديگر اقدامات اين شهرداري در راستاي نوروز سال آينده، گفت: با توجه به اينكه شهر پلدختر دروازه ورودي مهمانان و مسافران به ديگر شهرستانهاي جنوب كشور و غرب مي باشد از اهميت ويژه اي برخوردار است.

وي افزود: تمام سعي و تلاش ما اين است كه با ارايه بهترين خدمات، مسافران را به اقامت و بازديد و ماندگاري هرچه بيشتر در شهر پلدختر ترغيب نماييم.

شهردار پلدختر ابراز اميدواري كرد مجموعه برنامه‌هاي تدارك ديده شده رضايت ميهمانان و مسافران نوروزي و شهروندان پلدختري را جلب كند.

اكبري افزود: در اجراي طرح نوروزي رنگ‌آميزي جداول، لكه‌گيري آسفالت معابر، اجراي سرعت‌گيرها صورت گرفته و اقدامات بسيار خوبي نيز در اين راستا در نظر گرفته شده است.

شهردار پلدختر گفت: فعاليت‌هاي خوبي در شهرداري پلدختر شروع شده و اين روند تا پايان تعطيلات نوروزي استمرار دارد و اين برنامه‌ها در زيباسازي شهرپلدختر تاثير فراواني داشته كه با استقبال مردم اين شهر مواجه شده است.

7272/6001

سرخط اخبار استان‌ها