اجراي طرح نظارتي پايش بازار كالا و خدمات در تعطيلات نوروز

زنجان - ايرنا - رييس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: با بسيج نيروهاي بازرسي اين سازمان، اتاق اصناف و همكاري برخي دستگاههاي اجرايي طرح نظارتي پايش بازار كالا و خدمات در نوروز 1394 در اين استان اجرا مي شود.

به گزارش روابط عمومي سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان ناصر فغفوري افزود: به منظور هدفمند كردن مقررات، خريدهاي نوروزي و افزايش تقاضا همانند سالهاي گذشته ، طرح پايش قيمت و نظارت واحدهاي صنفي اين استان انجام مي‌شود.

وي با اشاره به اينكه نظارت بر واحدهاي صنفي استان زنجان تا 15 فروردين ماه سال آينده ادامه دارد اظهار كرد: نظارت بر واحدهاي صنفي در دو بخش كالايي اعم از پوشاك، كيف، كفش، خشكبار و خدمات شامل قالي شويي‌ها، خشك شويي‌ها، خدمات حمل و نقل مسافربري انجام مي شود.

رييس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان ازحضور 45 بازرس در سطح اين استان خبر داد و گفت: در راستاي كنترل بازار و تامين رفاه حال شهروندان امكانات خودرويي در اختيار بازرسين قرار گرفته همچنين ازهمكاري تعداد بالغ بر 250 نفر از بازرسين افتخاري در غالب اين طرح استفاده شده است.

فغفوري تاكيد كرد:هم استاني‌ها در صورت مشاهده هر گونه تخلف از جمله گرانفروشي، عدم درج قيمت وعدم صدور فاكتور موارد را با شماره تلفن 124گزارش دهند.

وي اضافه كرد: نظارت بر اصناف در قالب گشت‌هاي مشترك با اداره كل تعزيرات حكومتي، مركز بهداشت و اداره استاندارد انجام مي شود.

رييس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در ايام تعطيلات نوروز كشيك هايي با حضور مديران ، معاونين و كاركنان سازمان صنعت ، معدن و تجارت و اتاق اصناف حضور داشته و خدمات لازم را به همشهريان و مسافرين ارايه مي كنند.

وي خاطرنشان كرد : در ايام تعطيلات نوروز برخي از مجتمع هاي تجاري و واحدهاي صنفي و خدماتي در سطح شهر داير و آماده ارايه خدمات به مسافرين هستند.

7318/60852

سرخط اخبار استان‌ها