فرمانده پليس راه يزد: احتياط در دستور كار رانندگان قرار گيرد

يزد - ايرنا - رييس پليس راه يزد گفت: جاده هاي اصلي منتهي به اين استان در شمال و جنوب شلوغ است و لذا رانندگان بايد در رانندگي احتياط كامل كنند.

سرهنگ ناصر مظفري روز جمعه در گفت و گو با ايرنا افزود: موج اول سفرهاي نوروزي در محورهاي اين استان بخصوص از سمت اصفهان به طرف يزد و مسير يزد به كرمان نسبت به روزهاي گذشته افزايش يافته است .

وي اضافه كرد: عليرغم حجم تردد وسايل نقليه در اين محورها تاكنون مشكل خاصي گزارش نشده و رفت و آمدها بصورت روان صورت مي گيرد كه همچنان به همكاري رانندگان با ماموران پليس نيازمنديم .

اين مسوول اظهار داشت: تمامي رانندگان بايد با رعايت كامل مقررات راهنمايي و رانندگي و با سرعت مطمئنه و همچنين با تمركز حواس كامل رانندگي كنند و به حقوق سايرين نيز احترام بگذارند .

مظفري اظهار داشت: هرگونه بي احتياطي و بي توجهي به جلو و سرعت زياد خود عامل اصلي در بروز حوادث احتمالي رانندگي است كه بايد مقررات جدي گرفته شود.

رييس پليس استان يزد گفت: ماموران پليس با برپايي ايستگاه هاي ثابت و سيار در سطح جاده هاي منتهي به اين استان با گشت هاي محسوس و نامحسوس با كمال دقت وظايف محوله را انجام مي دهند.

روزانه 200 هزار دستگاه خودرو در جاده هاي استان يزد تردد مي كنند.

استان يزد با يك ميليون و 50 هزار نفر جعيت در مركز جغرافيايي ايران قرار دارد .ك3

7536/ 6197

سرخط اخبار استان‌ها