وقوع سيلاب به تاسيسات زيربنايي شهر ايلام خسارت هايي وارد كرد

ايلام - ايرنا - رييس اداره خدمات شهري شهرداري ايلام گفت: بارش هاي سيلابي كه از شب گذشته در شهر ايلام آغاز شده است، به تاسيسات زيربنايي خسارت هايي وارد كرد.

مصطفي كرمي صبح جمعه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار كرد: در طي بارش هاي كه از ساعت سه و نيم بامداد امروز آغاز شده و همچنان با شدت كمتري در حال باريدن است، خسارت هايي به جداول و آسفالت خيابان هاي شهر ايلام وارد شده است.

وي افزود: سيلاب به جداول و آسفالت خيابان هاي آيت الله حيدري (ره) ، چهارراه اشرفي اصفهاني ، پنج راه جهاد خسارت زده و سيل به محدوده بلوار دانشجو و دانشگاه آزاد وارد شده است.

رييس اداره خدمات شهري شهرداري ايلام با اشاره به اينكه به پل شهيد داريوش رضايي نژاد نيز به علت خاكي بودن خسارت هايي به آسفالت آن در نتيجه بارش هاي سيلابي شب گذشته وارد شده است، يادآور شد: ميزان خسارت هاي وارد شده از سوي كارشناسان تاكنون مشخص نشده و در دست بررسي است.

كرمي قديمي بودن جداول و آسفالت كانال هاي آب شهر ايلام و محاسبه نكردن ميزان سيلاب ها و بارش ها را در زمان ساخت از عوامل اصلي خروج آب هنگام بارش ها عنوان كرد و ادامه داد: اين جداول به كانال هاي تقسيم آب نياز دارند.

وي تاكيد كرد: وضعيت تردد در معابر شهر ايلام هم اكنون عادي است و حدود 200 نفر از نيروهاي خدمات شهري در حال پاكسازي خيابان ها از آثار تخريب سيل شب گذشته هستند.

7172/6119

سرخط اخبار استان‌ها