۲۹ اسفند ۱۳۹۳،‏ ۹:۰۳
کد خبر: 81547382
T T
۰ نفر
استقبال از مسافران نوروزي درفرودگاه كيش

كيش - ايرنا - مدير عامل سازمان منطقه آزاد كيش و مسافران ورودي با پرواز كيش اير پنجشنبه شب در اقدامي نمادين با گل مورد استقبال قرار گرفتند ، كه دراين استقبال به كودكان هداياي وِيژه اهدا شد.

به گزارش خبرنگار ايرنا ، در آستانه فرا رسيدن سال نو تمامي نهادها و دستگاه ها در كيش دست به دست هم داده تا با ارائه خدمات ، بهاري دل انگيز و روزهاي خوشي را از سفر به جزيره زيباي كيش در ذهن گردشگران به يادگار بگذارند .

گل آرايي ، چمن آرايي سالن و تزيينات در ترمينال ورودي و محوطه داخلي فرودگاه ، ايجاد آب نما ، ايجاد كانترهايي براي ارائه نقشه ، كتابچه راهنماي سفر و اقامت با اطلاعات كامل مراكز مختلف تفريحي ، ورزشي ، مذهبي ، گردشگري و خدماتي ، جدول برنامه هاي نوروزي و بررسي نظرات و ميزان رضايت گردشگران نوروزي كيش و استقرار پنج باجه پذيرش خودكار براي سهولت مسافران بدون بار و دريافت كارت پرواز از اقداماتي است كه سازمان منطقه آزاد كيش ، ستاد تسهيلات نوروزي ، فرودگاه كيش براي رفاه بيشتر گردشگران در نوروز 94 انجام داده است .

استقبال از مسافران نوروزي به همراه گل و هدايا توسط هفت كودك دختر و پسر ملبس به لباس هاي مهماندار و خلبان ، ارائه بسته هاي فرهنگي و سرگرمي و ارائه هشت نوع غذاي گرم (دو نوع غذا در وعده هاي ظهر و شب به انتخاب مسافر ) به همراه پيش غذا از امروز به مدت دو هفته از اقداماتي است كه شركت هواپيمايي كيش اير براي رفاه حال مسافران انجام داده است .

اجراي برنامه هاي شاد هنري دربدو ورود گردشگران٫ ارائه خدمات تبليغاتي واطلاع رساني درمورد جزيره كيش درغرفه هاي ' ازمن بپرسيد ' وارائه خدمات فرودگاهي دركمترين زمان ممكن از جمله برنامه هايي است كه براي رفاه بيشتر گردشگران در نظر گرفته شده است .

مديرعامل سازمان منطقه آزاد كيش از ترمينال هاي ورودي و خروجي ديدن كرد و از نزديك در جريان برنامه هاي تدارك ديده شده براي مسافران قرار گرفت و پيشنهاداتي را نيز ارائه كرد .

علي اصغر مونسان در جمع خبرنگاران اقدامات ابتكاري انجام شده را در حوزه زيبا سازي و ارائه خدمات به گردشگران را ارزشمند برشمرد و از فعاليت تمامي دستگاه ها در اين زمينه قدرداني كرد .

وي با اشاره به اقدامات صورت گرفته عمراني و توسعه ترمينال اظهار داشت : تلاش ما توسعه مسير دريايي براي ورود مسافران بيشتر بوده و اين ترمينال نيز پذيراي يك و نيم ميليون مسافر است .

رييس هيات مديره سازمان منطقه آزاد كيش برگزاري رالي تور به همت معاونت گردشگري را اقدام خوبي در راستاي جذب گردشگر عنوان كرد و گفت : رالي تور به برندي ماندگار در جزيره كيش تبديل خواهد شد و آمارهاي ورودي مسافران از طريق مسير دريايي نيز خوب بوده است .

وي زيباترين خاطره خود در سال 93 را حضور رييس جمهور در كيش و بازديد از جزيره هندورابي عنوان كرد و گفت : پيشنهادات خوبي از سوي ايشان ارائه شد ، من احساس شادي را در چشمان رييس جمهور از اينكه يكي از جزاير كشور به سمت توسعه و آباداني پيش مي رود را ديدم كه ماندگار ترين خاطره براي من است .

مونسان در پايان و در آستانه سال جديد عزت و سربلندي را براي تمام ايرانيان سراسر كشور و گردشگران ورودي به جزيره كيش آرزو كرد.

1630**1641 /6048

سرخط اخبار استان‌ها