ستادهاي اسكان موقت فرهنگيان در چهارمحال و بختياري فعال شد

شهركرد- ايرنا-رييس اداره تعاون آموزش و پرورش چهارمحال و بختياري از آغاز فعاليت ستادهاي اسكان موقت فرهنگيان و مسافران نوروزي در استان خبر داد.

بيات سلطاني روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: اين ستادها از امروز 28اسفند تا 13فروردين به صورت شبانه روزي آماده ارائه خدمات به مسافران است.

وي گفت: 19ستاد اسكان موقت در استان براي پذيرش مهمانان فرهنگي آمادگي دارند.

وي از تجهيز و آمادگي 125 مدرسه در استان با يكهزار و950 آموزشگاه براي اسكان موقت مهمانان فرهنگي و غيرفرهنگي در استان خبر داد وگفت: اين فضاهاي پيش بيني شده ظرفيت پذيرش روزانه 9 هزار و700 نفر را دارد.

سلطاني افزود: بيشتر كلاس هاي در نظر گرفته شده براي اسكان مسافران در گروه الف و ب قرار دارند كه اين كلاس ها مجهز به تلويزيون و يخچال در اتاق است، اما كلاس هاي گروه ب يخچال مشترك دارند.

وي گفت: در طول دوره اسكان، بازديد دوره اي از همه ستادهاي اسكان انجام مي شود كه در صورت لزوم خوابگاه مجموعه ورزشي شهداي دانش آموز و خوابگاه سازمان مديريت دانش آموزي استان هم در كنار اين مدارس آماده پذيرايي از مهمانان فرهنگي استان خواهند بود.

به گزارش ايرنا، ذخيره اينترنتي اسكان در مدارس از20 اسفند شروع شده است و اسكان در مدارس نيز از 29 اسفند آغاز مي شود و تا 15 فروردين ادامه دارد.

7360/6027

سرخط اخبار استان‌ها