كفاشیان: صحبت های كاشانی علیه سرمربی تیم ملی مورد پسند نیست

تهران - ایرنا - رییس فدراسیون فوتبال درباره انتقادات تند مدیرتیم فوتبال امید ازسرمربی تیم ملی ایران گفت: نمی پسندم كه حبیب كاشانی علیه كارلوس كی روش صحبت كند.او باید از تیم ملی حمایت كند.همانطور كه سرمربی تیم ملی باید از تیم امید حمایت كند.

مسوولان تیم فوتبال امید ایران خواستاردراختیار گرفتن سردار آزمون و علیرضا جهانبخش برای حضور آنان در این تیم وشركت در مسابقات انتخابی المپیك ریو هستند، اما سرمربی تیم ملی از پذیرش آن خودداری می كند.

به گزارش ایرنا، علی كفاشیان روز چهارشنبه بعد از بازگشت از سفر قرقیزستان درباره اینكه وضعیت نهایی علیرضا جهانبخش و سردار آزمون به كجا رسید اظهارداشت:اولویت اول ما حضور آزمون و جهانبخش در تیم امید است.اگر چه كی روش گفته است كه بازی های امید اهمیت زیادی ندارد ، اما از نظر ما كم اهمیت ترین بازی پراهمیت ترین بازی است.كی روش هم به این دو بازیكن نیاز دارد.

وی درباره اینكه كی روش گفته است اگر این دو بازیكن را در اختیار نداشته باشد، استعفا می دهد، گفت:این دیگر مربوط به ایشان است. او این دو بازیكن را می خواهد اما گفتیم كه آنان باید در اختیار تیم امید قرار گیرند.

رییس فدراسیون فوتبال در باره اینكه اگر كی روش استفعا دهد چه می كند اظهار داشت: كی روش استعفایی نداده است.او مربی حرفه ای است و این كار را نمی كند.

كفاشیان در پاسخ به این سوال كه پس شما این دو بازیكن را به كی روش نمی دهید، عنوان كرد: نه. این دو بازیكن باید به تیم امید بروند.

رییس فدراسیون فوتبال اظهار داشت:به كی روش گفته ام كه باید طاقت شنیدن انتقاد را داشته باشد.شاید عادت كرده كه كسی انتقاد نكند.ما او را پذیرفتیم برای 4 سال آینده به كارش ادامه دهد.طبیعی است برخی از كی روش انتقاد می كنند و خیلی ها تعریف می كنند.

رییس فدراسیون فوتبال درباره اینكه دراین شرایط كی روش دركنار تیم ایران می ماند یا نه اظهارداشت:او می ماند و اردوی عید را برگزار می كند.

رییس فدراسیون فوتبال درباره اینكه اگر جهانبخش و آزمون به تیم امید داده نشوند بهانه هایی برای عدم موفقیت به كادر فنی این تیم داده است گفت:من به كی روش همین را گفتم.باید همه نیروها را در اختیار تیم امید قرار دهیم.اگر تفاهم شود و تیم امید این دو بازیكن را نخواهد بحث فرق می كند.

كفاشیان درباره سفرش به قرقیزستان و شركت در اجلاس منطقه آسیای مركزی گفت: من برای حضور در نشست زوم جدید آسیا به قرقیزستان سفر كردم.

وی خاطرنشان كرد: هنوز انتخابات این منطقه برگزار نشده است. با این حال من تنها كاندیدا بودم كه انتخاب شدم. به قرقیزستان رفتم و از آنها تشكر كردم كه به من اعتماد كردند و از آنها دعوت كردم جلسه بعدی در تهران باشد. اردیبهشت ماه به تهران می آیند و یك جلسه هم در تاشكند خواهیم داشت.

ورزشی**1590

سرخط اخبار ورزش