آسمان گلستان در نخستین روز سال جدید صاف تا نیمه ابری پیش بینی شد

گرگان - ایرنا - اداره كل هواشناسی گلستان شرایط جوی این استان گردشگرپذیر را در نخستین روز سال 94 /شنبه/ صاف تا نیمه ابری پیش بینی كرد.

به گزارش چهارشنبه ایرنا از هواشناسی گلستان وضعیت هوای استان در روز آخر سال جاری /جمعه/ نیز نیمه ابری در مواقعی با افزایش ابر اعلام شد.

از سوی دیگر شرایط جوی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (امروز و فردا) نیمه ابری تا ابری همراه با بارش پراكنده و در ارتفاعات ریزش برف همراه با وزش باد خواهد بود.

هواشناسی گلستان وضعیت جوی استان در دومین روز سال 94 /یكشنبه/ را صاف تا نیمه ابری پیش بینی كرد كه از اواسط روز بتدریج با ریزش باران و در ارتفاعات بارش برف همراهی می شود.

همچنین آسمان استان در روز سوم فروردین /دوشنبه/ ابری همراه با بارندگی خواهد بود كه این بارش ها در ارتفاعات بصورت برف و همراه با وزش باد خواهد بود.

از سوی دیگر با توجه به میزبانی گلستان درایام نوروز از گردشگران مناطق مختلف كشور، اداره كل هواشناسی در تعطیلات اقدام به اطلاع رسانی از شرایط جوی استان می كند.

در این خصوص بنرهایی كه پیش بینی چهار روزه هوای استان در آن درج شده در مبادی ورودی استان و نیز در محل های ارایه خدمات به مسافران و گردشگران نوروزی نصب شده است.

استان مرزی گلستان با افزون بر یك میلیون و 850 هزار نفر جمعیت و بهره مندی از منابع طبیعی، گردشگری، تاریخی و مذهبی از مناطق گردشگر پذیر كشور در تعطیلات نوروزی و تابستان بشمار می رود.

هوای مناطق مختلف استان امروز چهارشنبه ابری بوده و در برخی مناطق همچون گرگان با ریزش پراكنده باران همراهی می شود.

/3039/1648/6203

سرخط اخبار استان‌ها