حادثه رانندگی در محور اسلام آبادغرب به حمیل 2 كشته و سه زخمی به جا گذاشت

كرمانشاه - ایرنا - فرمانده پلیس راه استان كرمانشاه گفت: در اثر وقوع سانحه رانندگی در محور اسلام آبادغرب به حمیل دو نفر جان خود را از دست داده و سه نفر دیگر نیز مصدوم شدند.

سرهنگ محمد مرادی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار كرد: این حادثه سه شنبه شب بین یك دستگاه خودروی پراید و یك دستگاه كامیون به وقوع پیوست.

وی با بیان اینكه خودروی پراید مقصر این حادثه بوده است گفت: پس از تركیدن لاستیك این خودرو، به مسیر مقابل منحرف می شود كه در همین لحظه با یك كامیون بشدت برخورد می كند.

مرادی یادآور شد: بر اثر این حادثه دو نفر از سرنشینان پراید در دم جان باختند و سه نفر دیگر نیز بلافاصله توسط نیروهای امدادی به بیمارستان اعزام شدند.

فرمانده پلیس راه استان كرمانشاه از مردم خواست تا قبل از سفر حتما نقص خودروی خود را مرتفع و با سرعت مطمئنه حركت نمایند تا مشكلی برای خود و سایرین ایجاد نكنند.

وی در پایان از برخورد جدی پلیس با رانندگان متخلف خبر داد و گفت: یكی از جرائم در نظر گرفته شده برای این افراد ضبط خودروی آنها تا پایان تعطیلات نوروزی است.

جاده اسلام آباد به حمیل و پلدختر در استان لرستان یكی از نقاط پرتردد و حادثه خیز استان كرمانشاه است كه استانهای جنوبی كشور را به غرب و شمال غرب كشور متصل می كند.

ماه گذشته نیز در این جاده دو تانكر حامل مواد سوختی عراقی با هم برخورد كردند كه یكی از رانندگان آن در دم جان باخت.

در 19 مرداد امسال نیز به دلیل برخورد یك دستگاه اتوبوس با اسكانیا در همین مسیر، پنج نفر كشته و هشت نفر زخمی شدند.

7458/8066

سرخط اخبار استان‌ها