رييس پليس راه: راههاي استان قزوين از امروز با محدوديت ترافيكي روبرو است

قزوين - ايرنا - رييس پليس راه استان قزوين از اعمال محدوديت ترافيكي در سطح راههاي اين استان خبر داد و گفت: عبور كاميون و تريلر در آزادراههاي كرج - قزوين و قزوين - زنجان از ساعت 12 امروز تا 24 و براي روزهاي پنج شنبه و جمعه نيز از ساعت 6 صبح تا 24 ممنوع مي باشد.

سرهنگ بهرام زينلي روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: اعمال اين محدوديت كه تا آخرين روز پاياني سال ادامه خواهد داشت، در جاده قديم قزوين - رشت نيز از ساعت 6 صبح تا 24 شب براي عبور كاميون و تريلر در تمامي اين ايام اعمال مي شود.

وي با اشاره به محدوديت هاي ترافيكي، خاطرنشان كرد: اين در حالي است كه با توجه به پيش بيني وضعيت سنگين ترافيك در روزهاي ياد شده، از رانندگان مي خواهيم تا از هرگونه عجله و شتاب براي رسيدن به مقصد خودداري كرده و با صبر و حوصله اقدام به ادامه مسير نمايند.

سرهنگ زينلي گفت: با توجه به آغاز سفرهاي نوروزي، هم اكنون تمامي راههاي اين استان از جمله محورهاي كرج - قزوين، قزوين - رشت و قزوين - زنجان با ترافيك نيمه سنگين همراه است.

وي تصريح كرد: به علت بارش هاي شب گذشته سطح راههاي استان به صورت مقطعي لغزنده است و رانندگان در طول سفر بايستي با سرعت مطمئن حركت كنند تا خداي ناكرده بروز حوادث جاده اي ايام نوروز را به كام آنها تلخ نكند.

اين مسوول راه استان قزوين يادآور شد: تمامي عوامل پليس راه در طول محورهاي اصلي و فرعي استان مستقر بوده و با متخلفان بطور جدي برخورد خواهد شد.

وي در پايان از رانندگان خواست ضمن رعايت سرعت مطمئن در طول سفر، توجه به جلو داشته و به هنگام رانندگي از صحبت كردن با همراهان و يا تفلن همراه خودداري كنند.

8054/ 6128

سرخط اخبار استان‌ها