۲۷ اسفند ۱۳۹۳،‏ ۱:۲۷
کد خبر: 81545296
T T
۰ نفر
وداع آرسنال از ليگ قهرمانان اروپا

تهران - ايرنا- تيم فوتبال آرسنال انگليس با وجود شايستگي از گردونه رقابت هاي ليگ قهرمانان اروپا كنار رفت تا ناكامي هاي توپچي هاي لندن با سرمربيگري آرسن ونگر تداوم يابد.

به گزارش ايرنا، مرحله يك هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا با برگزاري دو ديدار در فرانسه و اسپانيا ادامه يافت كه در يكي از اين ديدارها آرسنال درحالي به ميهماني موناكو رفت كه در بازي رفت در لندن با نتيجه 3 بر يك شكست خورده بود.

نماينده انگليس در اين ديدار دو بر صفر پيروز شد تا رقابت آرسنال و موناكو در مجموع 3 بر 3 مساوي شود اما موناكو فرانسه به دليل گل زده بيشتر در خانه حريف جواز حضور در مرحله يك چهارم نهايي را كسب كرد.

در دقيقه 35 اوليويه جيرود و در دقيقه 80 آرون رمزي براي آرسنال گلزني كردند.

همچنين در ورزشگاه ويسنت كالدرون شهر مادريد اتلتيكومادريد فيناليست فصل گذشته از بايرلوركوزن آلمان ميزباني مي كند. در ديدار رفت اتلتيكو يك بر صفر بازنده شده بود و به همين دليل با حمايت هواداران خود براي جبران نتيجه حملات متعددي را طراحي كرد و در دقيقه 30 با شوت از راه دور ماريو سوارز به گل رسيد.

اين ديدار در پايان 90 دقيقه به همين يك گل به پايان رسيد تا نتيجه در مجموع دو ديدار رفت و برگشت يك بر يك مساوي شده و كار براي تعيين تيم برنده به دو وقت اضافه 15 دقيقه اي كشيده شود.

چهارشنبه شب بارسلوناي اسپانيا در ورزشگاه نيوكمپ درحالي ميزبان منچسترسيتي انگليس كه كاتالان ها در ديدار رفت 2 بر يك پيروز شده اند. بورسيادورتموند از يوونتوس آلمان پذيرايي خواهد كرد. در ديدار رفت يوونتوس 2 بر يك پيروز شده است.

پيش از اين تيم هاي بايرن مونيخ آلمان، رئال مادريد اسپانيا، پورتو پرتغال و پاري سن ژرمن فرانسه با غلبه برحريفان خود به جمع هشت تيم برتر راه پيدا كرده اند.

ورزشي(2)**3783** 3404

سرخط اخبار ورزش