۲۵ اسفند ۱۳۹۳،‏ ۲۱:۳۷
کد خبر: 81543953
T T
۰ نفر
فرماندار يزد: روحيه نقدپذيري را تقويت كنيم

يزد- ايرنا- فرماندار يزد گفت: مردم در رده هاي مختلف بايد مسئولين را نقد كنند زيرا نقد سازنده در افزايش راندمان كاري مهم و ضروري است.

به گزارش ايرنا محمود شاكري شمسي روز دوشنبه در نشست با مديركل صدا و سيماي مركز يزد، خواستار توجه بيش از پيش صدا و سيما به فرهنگ يزد و يزدي شد و افزود: فرهنگ امروز يزد كه از نياكان به ما ارث رسيده با استفاده و بهره مندي از پتانسيل ها و ظرفيت هاي آن، يزد را به جايگاه واقعي و زيبنده مردم اين ديار برسانيم.

فرماندار يزد تصريح كرد: قطعاً صدا و سيما مي تواند در راستاي توسعه و اشاعه اين فرهنگ غني به نسل امروز تأثيرگذار باشد.

شاكري شمسي با اشاره به اينكه مردم يزد در ابتلا به بيماري ديابت حائز رتبه هستند، اظهار داشت: متأسفانه در سالهاي گذشته معابر شهري به نحوي طراحي شده است كه اغلب مردم براي عبور و مرور خود از وسايل نقليه استفاده مي كنند كه اين خود باعث كم تحركي و بروز بيماريهاي مختلف در بين مردم يزد شده است.

فرماندار يزد گفت: البته در سطح شهر يزد به دنبال حذف عبور و مرور وسايل نقليه و ساماندهي برخي از مسيرها در بافت تاريخي هستيم كه همراهي صدا و سيما مي تواند ما را در اجراي موفق اين طرح ها ياري رساند.

احمد پهلوانيان، مديركل صدا و سيماي مركز يزد نيز در اين نشست گفت: در حوزه سلامت به دنبال ارائه برنامه هاي بلند مدت وعملياتي هستيم و اميدواريم بتوانيم با تقويت ورزش همگاني ضمن ايجاد روحيه نشاط، شادابي و سلامتي در سطح جامعه، ورزش قهرماني را در استان گسترش دهيم.ك/2

7537/ 6197

سرخط اخبار استان‌ها