۲۵ اسفند ۱۳۹۳،‏ ۲۰:۵۵
کد خبر: 81543921
T T
۰ نفر

گرگان - ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی گلستان از كشف محموله مواد مخدر شیشه در این استان به میزان 13 كیلو و 600 گرم خبر داد.

بر اساس اعلام پلیس گلستان، سرهنگ علی‌اكبر جاویدان روز دوشنبه اظهار كرد: در پی اطلاع از فعالیت افرادی در سطح استان در قالب تهیه و توزیع مواد مخدر از نوع شیشه بررسی موضوع در دستور كار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی ادامه داد: پس از انجام دو ماه كار اطلاعاتی منظم و فشرده در نهایت مأموران موفق به شناسایی محل اختفای متهمان در شهرستان آزادشهر شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان خاطرنشان كرد: پس از شناسایی محل فعالیت این افراد و با هماهنگی و مجوز مرجع قضایی ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همكاری ماموران انتظامی آزادشهر در یك عملیات مشترك و غافلگیرانه موفق به دستگیری دو نفر از تهیه و توزیع‌كنندگان مواد مخدر شدند.

سرهنگ جاویدان اضافه كرد: پس از بازرسی از محل اختفای متهمان ماموران موفق شدند 13 كیلو و 600 گرم مواد مخدر از نوع شیشه را كشف و ضبط كنند.

وی با اشاره به فعالیت ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در شناسایی و دستگیری متهمان در این حوزه و متلاشی كردن باندهای مختلف یادآور شد: در یك سال گذشته چهار كیلو و 581 گرم مواد مخدر از نوع شیشه كشف و ضبط شده بود.

سرهنگ جاویدان ابراز كرد: كشف اخیر (مواد مخدر شیشه) از زمان تشكیل استان گلستان بی‌سابقه بوده و این موفقیت به دلیل تلاش‌های شبانه‌روزی و بی‌وقفه ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان شكل گرفته است.

وی تأكید كرد: پلیس گلستان در برخورد با سوداگران مرگ از تمام ظرفیت قانونی خود استفاده خواهد كرد و تلاش در این عرصه برابر با افزایش امنیت و سلامت در جامعه است.

3039/6159/6203

سرخط اخبار استان‌ها