حادثه شيراز در دستوركار جدي وزارت كشور قرار گيرد

تهران- ايرنا- دبيركل حزب ايران زمين با اسف بار دانستن حادثه حمله به علي مطهري در شيراز اظهار داشت: اين موضوع بايد در دستور كار جدي وزارت كشور قرار گيرد زيرا در حال نزديك شدن به ايام انتخابات هستيم و ممكن است اين مسئله به يك مشكل تبديل شود.

به گزارش خبرنگار سياسي ايرنا، ابوالقاسم رئوفيان عصر دوشنبه در نشست دبيران كل احزاب با قائم مقام وزير كشور در امور سياسي به جلسات گذشته وزير كشور و احزاب اشاره كرد و افزود: نگران استمرار برگزاري اين جلسات با روند فعلي هستيم زيرا در جلسات گذشته نيز همين مسائل مطرح شد ولي در عمل هيچكدام از پيشنهادات و حتي مصوبات آن مورد لحاظ قرار نگرفت.

وي به تشكيل كميته سه جانبه دولت، احزاب و مجلس كه در گذشته مطرح شده بود اشاره كرد و گفت: اين كميته تشكيل شد ولي بايد سؤال كرد كه كار آن به كجا كشيده شده است.

دبير كل حزب ايران زمين خاطر نشان كرد: مصوباتي كه در گذشته درباره احزاب مورد توجه بوده و وزير كشور آن را مطرح كرده بايد جدي گرفته شود.

رئوفيان همچنين خواستار توجه رسانه ملي به تحزب شد و تصريح كرد: بايد با صدا و سيما جلسه مشترك برگزار شود و اين رسانه نبايد دغدغه ايجاد كند.

وي خواهان برگزاري نشست احزاب و استانداران شد و گفت: اين نشست مي تواند در انتخابات آينده تاثير مثبتي داشته باشد و تدابير خوبي در آن انديشيده شود.

نخستين نشست دبيران كل بيش از 27 حزب با محمد حسين مقيمي معاونت سياسي وزارت كشور عصر دوشنبه در محل اين وزارتخانه برگزار شد و دبيران كل دغدغه ها و خواسته هاي خود را بيان كردند.

سيام**7261**1058 /1449

سرخط اخبار سیاست