۲۵ اسفند ۱۳۹۳،‏ ۲۰:۲۴
کد خبر: 81543893
T T
۰ نفر
تيم كاله مازندران به ليگ برتر بسكتبال باشگاه هاي كشور صعود كرد

ساري- ايرنا- تيم بسكتبال كاله مازندران با پيروزي خانگي برابر شهرداري تبريز در مرحله حذفي رقابت هاي ليگ دسته يك بسكتبال باشگاه‌هاي كشور، به مسابقات فصل آينده ليگ برتر صعود كرد.

به گزارش خبرنگار ايرنا، تيم كاله مازندران در سومين مسابقه حذفي از مرحله يك چهارم نهايي مسابقات ليگ دسته يك بسكتبال، عصر دوشنبه در سالن ورزشي سردارشهيد سجودي بابل ميزبان شهرداري تبريز بود و با پيروزي 72 بر 62 برابر ميهمان در مجموع در سه مسابقه با نتيجه 2 بر يك اين تيم را شكست داد و جشن صعود به ليگ برتر فصل آينده مسابقات را برپا كرد.

شاگردان رضا نوري در تيم كاله مازندران در بازي اول در بابل تيم شهرداري تبريز را شكست داده بود، اما در بازي دوم جمعه هفته گذشته در تبريز مغلوب ميزبان شد و در بازي سوم عصر دوشنبه در بابل اين تيم را با اختلاف 10 امتياز با شكست بدرقه كرد.

تيم كاله مازندران به عنوان تيم سوم مرحله مقدماتي مسابقات ليگ دسته يك در مرحله حذفي براي صعود به مرحله يك چهارم نهايي اين مسابقات تيم رده ششمي شهرداري تبريز را پيش رو داشت و موفق به حذف اين تيم از راهيابي به جمع چهار تيم مرحله نيمه نهايي شد.

با اعلام فدراسيون بسكتبال، چهار تيم صعود كننده از مرحله حذفي مسابقات ، جواز حضور در مسابقات فصل آينده ليگ برتر را نيز كسب كردند.

‌تيم كاله مازندران در مرحله نيمه نهايي مسابقات ليگ دسته يك بسكتبال، حريف تيم مدعي شيميدر تهران شد.

مسابقات ليگ دسته يك بسكتبال باشگاه‌هاي كشور با حضور 11 تيم به صورت رفت و برگشت برگزار شد.ك/3

7327/6097/1772