خاكپور: به كی روش احترام می گذارم و گمان نمی كنم سنگ اندازی كند

تهران - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال امید(المپیك) ایران با تاكید براینكه به كارلوس كی روش به عنوان سرمربی تیم ملی و نظرات وی احترام می گذارد، گفت: تا جاییكه می دانم المپیك مهمترین رویداد ورزشی جهان است و گمان نمی كنم سرمربی پرتغالی قصد سنگ اندازی داشته باشد.

به گزارش ایرنا، محمد خاكپور عصر امروز(دوشنبه) در جریان تمرین تیم فوتبال المپیك ایران اظهار داشت: نمی دانم سرمربی تیم ملی بزرگسالان به چه دلیل المپیك را مهم نمی داند و با این حال نظراتش برایم قابل احترام است.

وی در مورد صحبت هایی كی روش كه اعلام كرده بود علیرضا جهانبخش و سردار آزمون را دراختیار تیم امید قرار نمی دهد، گفت: در این مورد مدیر تیم امید و فدراسیون تصمیم گیری خواهند كرد و نظری در مورد این مسایل ندارم. تنها باید تمامی موجودیت رده سنی امید را به اردو دعوت می كردم كه بهترین ها را فراخواندم.

سرمربی تیم امید درخصوص اظهار نظر دیگر كی روش كه گفته بود كمپ تیم های ملی باید در اختیار بزرگسالان باشد، گفت: این صحبت ها را سنگ اندازی نمی دانم و معتقدم همه باید متحد باشند تا به خوبی آماده شویم. ضمن اینكه كمپ متعلق به تمامی تیم های ملی است.

وی با اشاره به اینكه بازیكنان تیم امید شرایط خوبی دارند،‌عنوان كرد: نفرات را در اختیار داریم و بازیكنانی كه در لیگ قهرمانان آسیا نیز به میدان می روند روز 28 اسفندماه به اردو ملحق خواهند شد تا در یك هفته باقی مانده به مسابقات مقدماتی المپیك به بهترین نحو آماده شویم.

خاكپور در ادامه با قدردانی از دبیركل فدراسیون كه تمامی امكانات را برای تیم امید فراهم كرده است، گفت: بازیكنان تیم امید به بلوغ تاكتیكی رسیده اند و برای اثبات توانایی خود، انگیزه بالایی دارند.

سرمربی تیم امید افزود: خوشبختانه از بروز حاشیه به تیم جلوگیری كرده و با تمركز وارد مسابقات می شویم. از بین رقیبان، عربستان را به خوبی می شناسیم و معتقدم دیگر حریفان نیز در یك سطح هستند.

خاكپور در پاسخ به این سوال كه آیا كارلوس كی روش بر عملكرد وی نظرات خواهد داشت، اظهار داشت: قرار نیست زیر نظر فردی باشم اما اگر یك بچه هم مشورت مفید بدهد آنرا می پذیریم و كی روش نیز به عنوان یك مربی بزرگ می تواند به ما مشورت بدهد.

ورزشی(3)**3783**1590

سرخط اخبار ورزش