۲۵ اسفند ۱۳۹۳،‏ ۱۹:۱۴
کد خبر: 81543814
T T
۰ نفر
معاون وزیر كشور : به دنبال نشاط سیاسی هستیم

تهران- ایرنا- معاون و قائم مقام وزیر كشور در امور سیاسی با تاكید بر اینكه به دنبال نشاط سیاسی هستیم گفت: نگاه ما نسبت به همه جریانات سیاسی واحد است و همه احزاب از امنیت و پشتیبانی به صورت مشخص و یكسان برخوردار هستند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، محمدحسین مقیمی در اولین نشست دبیران كل احزاب و تشكل های سیاسی در وزارت كشور اظهار داشت: جلسات نشست با احزاب را به صورت جدی مدنظر داریم و در این نشست نیز از 34 حزب دعوت كردیم كه تعداد قابل توجهی حضور پیدا كردند.

وی ادامه داد: سعی داریم جلسات خود را تا آخرین احزابی كه به طور رسمی مجوز گرفته اند برگزار كنیم و در انتها پس از این نشست ها جلساتی با وزیر كشور خواهیم داشت.

معاون سیاسی وزیر كشور به موضوعات مطرح شده در این نشست با دبیران كل احزاب اشاره كرد و گفت: این موضوعات دسته بندی می كنیم و با مشورت سایر احزاب در پایان كل نشست ها جمع بندی خواهیم كرد.

مقیمی به نشست های خود با موسوی تبریز، غفوری فرد و میرمحمدی اشاره كرد و گفت: پنج جلسه درباره خانه احزاب با این افراد برگزار كردیم كه امیدواریم با همكاری و همیاری دبیران كل احزاب در آینده بتوانیم خانه احزاب را داشته باشیم.

وی اضافه كرد: خانه احزاب می تواند با تغییر اساسنامه و یا با رضایت خود احزاب با تغییر نام به كار خود ادامه دهد و شاید دوستان بخواهند تغییر نام را انجام دهند ولی باید خانه احزاب با یك شكل و یك نام راه اندازی شود.

معاون سیاسی وزیر كشور خاطرنشان كرد: شاید نظر دوستان بر این باشد كه خانه احزاب با همین نام ادامه كار دهد و این موضوعات بستگی به خود آنها دارد.

مقیمی خاطرنشان كرد: تصمیماتی كه در دولت یازدهم در وزارت كشور برای احزاب گرفته شده مدنظر خواهد بود و مصوبات جلسات گذشته نیز مورد لحاظ قرار می گیرد؛ امیدواریم در آینده جلسات كارآمدی را داشته باشیم.

سیام (3)**7261**1058**م.ب/1449

سرخط اخبار سیاست