۲۵ اسفند ۱۳۹۳،‏ ۱۹:۰۸
کد خبر: 81543804
T T
۰ نفر
محكوم شدن جاسوس رژیم صهیونیستی در دادگاه غزه

تهران-ایرنا- دادگاه نظامی عالی غزه روز دوشنبه در حكمی یك فلسطینی را به اتهام جاسوسی برای رژیم صهیونیستی به 15 سال حبس محكوم كرد.

به گزارش پایگاه خبری الیوم السابع،‌ دادگاه نظامی عالی غزه یك شهروند فلسطینی 53 ساله را به اتهام جاسوسی برای رژیم صهیونیستی به 15 سال حبس محكوم كرد.

‫ دادگاه غزه اعلام كرد كه این شهروند متهم به جاسوسی كه به عنوان كمك داروساز در غزه مشغول كار بود، از سال 1988 همزمان با آغاز انتفاضه اول برای رژیم اشغالگر قدس جاسوسی می كرد.

بر اساس این گزارش، این جاسوس اطلاعات مربوط به فعالیت ها و اقدامات مردم فلسطین در انتفاضه اول آنها علیه نظامیان رژیم صهیونیستی را به مقام های این رژیم گزارش می كرد و اسامی فلسطینی های تحت تعقیب را در اختیار اربابان صهیونیستی خود قرار می داد.

وی در سال 1994 همزمان با تشكیل حكومت خودگردان فلسطین دست از جاسوسی برای رژیم صهیونیستی كشید، اما در سال 2000 دوباره جاسوسی برای صهیونیست ها را از سر گرفت تا اینكه در نهایت توسط نیروهای امنیتی غزه بازداشت شد.

بر اساس این گزارش، جاسوس یادشده، اطلاعاتی را نیز درباره اسامی افراد مقاومت و امكانات متعلق به آنها در اختیار صهیونیست ها قرار داده است.

‫خاورم**9329**1010