نيروي انتظامي براي تامين امنيت در چهارشنبه آخر سال و تعطيلات نوروزي آماده است

تبريز- ايرنا - فرمانده نيروي انتظامي شهرستان بستان آباد از آمادگي كامل اين نيرو براي تامين آرامش مردم در چهارشنبه آخر سال و تعطيلات نوروز خبر داد.

به گزارش ايرنا سرهنگ حسن باقري روز دوشنبه به خبرنگار گفت: آيين چهارشنبه سوري در اين شهرستان زير ذره بين نيروي انتظامي قرار و با اقداماتي كه باعث سلب آسايش عمومي مردم شود، برخورد مي كنيم.

وي با بيان اينكه شلوغي بازار و محل هاي خريد و فروش در اين شهرستان توسط نيروهاي محسوس و نا محسوس كنترل مي شود، افزود: مردم در صورت برخورد با هرگونه موارد مشكوك با پليس 110 تماس بگيرند.

سرهنگ باقري با بيان اين كه نيروهاي انتظامي آمادگي كامل در بحث خدمات رساني به مردم به خصوص در ايام نوروز و استقبال مسافران نوروزي را دارند، اظهار داشت: در اين زمينه طرح هاي نيروي انتظامي و كنترل ترافيك به ويژه در تفرجگاه ها براي امنيت هر چه بيشتر اين مكان ها آغاز و تا پايان تعطيلات نوروزي ادامه دارد.

وي با هشدار به خانوارهايي كه به سفر مي روند، گفت: در صورت ترك منازل موارد ايمني منازل خود را رعايت و افراد و همسايگان مورد اعتماد خود را در جريان بگذارند.

شهرستان بستان آباد با دو هزار و 795 كيلومتر مربع وسعت در 45 كيلومتري تبريز مركز استان آذربايجان شرقي واقع شده است.

اين شهرستان طبق آخرين تقسيمات كشوري داراي دو بخش به نام هاي مركزي و تيكمه داش، نه دهستان و 188 آبادي است.

جمعيت شهرستان بستان آباد براساس نتايج سرشماري سال 1390، در حدود 94 هزار و 985 نفر و جمعيت مركز اين شهرستان 17 هزار و 954 نفر برآورد شده است.

1756/7239

سرخط اخبار استان‌ها