سامانه نظارت بر طرحهاي اشتغال كميته امداد راه اندازي شد

سمنان - ايرنا - سامانه هوشمند نظارت بر طرحهاي اشتغال مددجويان كميته امداد استان سمنان راه اندازي شد.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومي اداره كل كميته امداد استان سمنان، در مراسمي با حضور ناظران اجراي طرحهاي اشتغالزايي اين اداره كل، سامانه هوشمند نظارت بر طرحهاي اشتغالزايي در معاونت خود كفايي و اشتغال اين نهاد در

استان سمنان راه اندازي شد.

مدير كل كميته امداد استان سمنان در اين آئين با بيان اينكه يكي از برنامه‌هاي اين نهاد توانمندسازي خانواده‌هاي تحت پوشش از طريق ايجاد مشاغل است، گفت: نظارت بر چگونگي اجراي طرحهاي اشتغالزايي در موفقيت كار مددجويان تاثير مطلوب دارد.

نجفعلي انتظاري يكي از اهداف راه اندازي سامانه هوشمند را نظارت دقيق بر روند فعاليت مددجويان در اشتغالزايي عنوان و تصريح كرد: اين امر نقش مهمي در رشد اقتصادي توليدات مددجويان با استفاده از ايجاد بازارچه هاي فصلي و بازار فروش توليدات مددجويان دارد.

وي گفت: ناظران با استفاده از تبلت كه از طريق جي پي اس مكان يابي مي‌شود، از طرحها نظارت و اطلاهات ثبت و ضبط شده را به صورت هوشمند به سامانه مركز ارسال مي كنند.

وي ادامه داد: تاكنون در پنج استان كشور اين سامانه راه اندازي شده و استان سمنان ششمين استان كشور در ايجاد اين سامانه به منظور نظارت بهتر بر روند اشتغالزايي مددجويان است.ك/1

6103

سرخط اخبار استان‌ها