استاندار: نوروز بهترين زمان براي شناساندن قابليتهاي سيستان وبلوچستان است

زاهدان- ايرنا- استاندار سيستان و بلوچستان گفت: سال نو و تعطيلات نوروز فرصتي مناسب براي شناساندن قابليت ها و ظرفيت هاي اين استان به ايرانيان است.

به گزارش ايرنا علي اوسط هاشمي روز دوشنبه در رزمايش مشترك پليس و دستگاههاي امدادي سيستان و بلوچستان افزود: توسعه، پيشرفت و ترقي استان نيازمند حضور بيشتر مردم در ابعاد مختلف است زيرا با بهره گيري از كمك همه اقشار جامعه مي توان در مسير خلق بهترين ها براي اين منطقه گام برداشت.

وي تصريح كرد: در تعطيلات نوروز شاهد حضور پررنگ مردم نقاط مختلف ايران در سيستان و بلوچستان خواهيم بود لذا مي توان از اين فرصت براي نشان دادن ظرفيت هاي گردشگري و وحدت و همدلي مردم استان بهترين استفاده را كرد.

استاندار سيستان و بلوچستان ادامه داد: مسوولان استاني موظف هستند با تامين شرايط مناسب در محورهاي ارتباطي زمينه خلق بهترين خاطره توام با آرامش را براي مسافران فراهم كنند.

وي با قدرداني از زحمات نيروهاي مختلف امدادي و انتظامي در ايام نوروز گفت: اين افراد با وقف وجود خويش براي خدمت به مردم جلوه اي از گذشت را به نمايش مي گذارند تا مسافران با كمترين حادثه سفري ايمن در محورهاي ارتباطي استان داشته باشند.

به گزارش ايرنا سه هزار و 300 نيروي امدادي دستگاه هاي مختلف استان و پليس در طرح ويژه نوروزي از امروز/دوشنبه/ با استقرار در محورهاي ارتباطي خدمات رساني به مسافران را آغاز كردند.

7316/3042

سرخط اخبار استان‌ها