۲۵ اسفند ۱۳۹۳،‏ ۱۷:۴۷
کد خبر: 81543694
T T
۰ نفر
50 تیم بر عملكرد انتظامی همدان نظارت دارند

همدان - ایرنا - فرمانده انتظامی استان همدان گفت: با آغاز طرح نوروزی 50 تیم عملكرد مجموعه انتظامی این استان را كنترل می كنند.

سردار حاجی محمد مهدیان نسب روز دوشنبه در جمع خبرنگاران بیان كرد: اعضای این تیم در بازرسی و كنترل های خود معایب و مشكلات موجود را رصد كرده و برای رفع آنها پیشنهاد ارائه می دهند.

وی بیان كرد: 56 ایستگاه پلیس با رویكرد فرهنگی، امداد رسانی و انتظامی با عناوین مزین به شهدای سرافراز این استان در طرح نوروزی دایر شده است كه هدف از آن كم كردن فاصله مردم با پلیس است.

وی تاكید كرد: در ایام نوروز بواسطه افزایش سفرها شاهد خالی شدن منازل مسكونی بوده كه انتظار می رود خانواده ها قبل از خروج از منزل نسبت به ایمن كردن منزل خود همت گمارند.

فرمانده انتظامی همدان افزود: تیم های ویژه و فنی پلیس همدان آمادگی لازم برای مشاوره و نصب دوربین و سیستم دزدگیر در منازل مسكونی، اماكن تجاری و اداری را دارند.

سردار مهدیان نسب با بیان اینكه 16 میلیون عدد انواع مواد محترقه و اشتعالزا در این استان كشف و ضبط شده گفت: یكی از برنامه های پلیس باز نزدیك شدن به روزهای پایانی سال مدیریت چهارشنبه آخر سال است.

وی اضافه كرد: به همین منظور برای مدیریت صحیح چهارشنبه آخر سال طرح امنیتی و ترافیكی تدوین شده تا شاهد هیچگونه حادثه ناشی از استفاده از مواد موحترقه نباشیم.

وی اضافه كرد: بخش زیادی از مواد محترقه كه افراد سودجو در قالب محموله قصد وارد كردن به این استان را داشتند كشف و ضبط شده است و همچنین اقداماتی برای كشف مواد محترقه در سطح استان نیز صورت گرفته است.

فرمانده انتظامی همدان به والدین توصیه كرد: با توجه به اینكه بخشی از مواد محترقه در دست جوانان قرار دارد نسبت به مدیریت فرزندان اقدام كرده تا شاهد بروز حوادث ناگوار برای اعضای خانواده با ورود به سال جدید نباشند.

وی گفت: محدودیت هایی در چهار نقطه از شهر همدان در شب چهارشنبه آخر سال برقرار می شود كه در یك محدوده از ورود افراد و خودروها به حدفاصل میدان بعثت، میدان پژوهش بلوار قائم با ایجاد موانع جلوگیری می شود.

طرح نوروزی پلیس صبح امروز دوشنبه 25 اسفند ماه آغاز شد و تا 15 فروردین ادامه دارد همچنین پنج هزار نفر در طرح نوروزی پلیس همدان مشاركت دارند.

7526/6993

سرخط اخبار استان‌ها