خانواده ها چهارشنبه آخر سال رفتار فرزندان خودرا مديريت كنند

اهواز- ايرنا- فرمانده ناحيه انتظامي استان خوزستان گفت: مطالبه نيروي انتظامي استان خوزستان از خانواده ها در چهارشنبه آخر سال مديريت رفتار فرزندانشان است.

به گزارش ايرنا سردار محمد رضا اسحاقي دوشنبه در نشست خبري در محل استانداري خوزستان اظهار كرد: برخي افراد در چهارشنبه آخر سال با انجام كارهاي پر خطر مشكلاتي براي خود و اطرافيان به وجود مي آورند.

وي گفت: دراين ميان بايد مواظب قشر نوجوان و جوان بود و لازم است خانواده ها مواظب فرزندان خود باشند تا شاهد حوادث ناگوار در اين روز نباشيم.

سردار اسحاقي بيان كرد: نيروي انتظامي ناگزير است كه با افرادي كه در اين روز مزاحم آرامش مردم مي شوند و خطر مي آفرينند برخورد كند.

فرمانده ناحيه انتظامي استان خوزستان با اشاره به افرادي كه با خودرو ايجاد مزاحمت مي كنند و باعث از بين رفتن آرامش مردم مي شوند هشدار داد كه درصورت انجام اين حركات با برخورد شديد پليس مواجه مي شوند.

وي گفت از طريق سامانه پيامكي پليس به افرادي كه داراي سابقه ايجاد حركات خطرناك خودرويي هستندپيامك اخطار ارسال شده است كه در صورت ايجاد مزاحمت براي مردم به شدت با آنان برخورد مي شود.

وي با اشاره به اينكه با آغاز ورود مسافران و گروههاي راهيان نور به استان گشت هاي نيروي انتظامي در اماكن عمومي و پارك ها تقويت مي شود اظهار كرد: براي جلوگيري از اختلال در آرامش و امنيت مردم مسافراني به اماكني همچون نمايشگاه دايمي و يا مخابرات و ساير اماكن قابل اسكان هدايت مي شوند.

سردار اسحاقي افزود: براي جلوگيري از هر گونه حوادث خطرناك و حادثه آفرين و ايجاد مزاحمت بايد آگاهي مردم را افزايش داد .

وي گفت : در سال گذشته بالغ بر 150 خودرو كه باعث برهم زدن آرامش مردم شده بودند متوقف و تا پايان تعطيلات به پاركينگ منتقل شدند و امسال نيز همين برخورد با متخلفان انجام مي شود.

دراين نشست نيز از منتخبان جشنواره رسانه ونيروي انتظامي تجليل شد.

7158/6064

سرخط اخبار استان‌ها