ديدار رده بندي ليگ دسته يك واليبال ازنظر فني كمتر از ليگ برتر نبود

تهران - ايرنا - ديدار رده بندي مسابقات واليبال قهرماني باشگاه هاي دسته يك ايران كه عصر امروز(سه شنبه) در سالن فدراسيون واليبال برگزار شد از نظر فني چيزي از ليگ برتر كم نداشت.

به گزارش ايرنا، مسابقات واليبال قهرماني باشگاههاي دسته يك مردان ايران امروز با برگزاري دو ديدار در سالن واليبال مجموعه ورزشي آزادي تهران به پايان مي رسد.

تيم واليبال ذوب آهن اصفهان در نخستين مسابقه حريف خود را به سختي و سه بر يك شكست داد تا عنوان سومي اين رقابت ها را از آن خود كند.

ذوبي ها دراين مسابقه در ست هاي اول، سوم و چهارم به ترتيب با امتيازهاي 25 بر 15، 25 بر 19 و 25 بر 23 به پيروزي رسيدند و درست دوم 25 بر 22 مغلوب مناطق نفت خيز جنوب شدند.

اين مسابقه كه حدود دو ساعت طول كشيد از نظر فني چيزي از مسابقات ليگ برتر اين رشته ورزشي كم نداشت و دو تيم رقابت پاياپايي با يكديگر داشتند.

حدود 250 تماشاگر اين ديدار را از نزديك در سالن واليبال فدراسيون نظاره گر كه اكثر آنان از طرفداران تيم پيشگامان شفق اردكان بودند.

اسماعيل صباغ و يونس حسن زاده به ترتيب ناظرين كميته داوري و سازمان ليگ در اين مسابقه بودند و اصغر جاج كاظمي و محمد عشق دوست به عنوان داوران اول و دوم قضاوت اين مسابقه را بر عهده داشتند.

دو تيم پيشگامان شفق اردكان و كاله جوان براي كسب عنوان قهرماني ليگ دسته يك از دقايقي ديگر به مصاف يكديگر مي روند.

ورزشي(3)**1379**3783**1590

سرخط اخبار ورزش