۲۵ اسفند ۱۳۹۳،‏ ۱۶:۱۷
کد خبر: 81543588
T T
۰ نفر
وزارت ارشاد از جایزه ایثار و رسانه حمایت می كند

تهران - ایرنا - مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور ایثارگران گفت: این وزارتخانه از نشان و جایزه ایثار و رسانه به عنوان حركت عظیم فرهنگی حمایت می كند.

به گزارش روز دوشنبه گروه فرهنگی ایرنا، سعید الفتی در دومین نشست هیات منتخب موسس نشان و جایزه ایثار و رسانه، چشم انداز روشن و اثربخشی را برای فعالیت ‌های این هیات پیش‌ بینی و برای موفقیت اعضای این هیات در پیشرفت و پیشبرد اهداف خود در سرانجام رساندن جایزه و نشان ایثار در رسانه آرزوی موفقیت كرد.

در این نشست، ضمن تاكید بر ارزش و اهمیت طرح و ایجاد جایزه و نشان ایثار در رسانه و میزان اثرگذاری آن در ترویج و تقویت فرهنگ ایثار و فداكاری، هر گروه(كمیته) به صورت جداگانه به تشریح برنامه ‌ها، اهداف و فعالیت ‌های خود پرداخت و هریك از این برنامه ‌ها مورد بررسی و تبادل نظر بین اعضا قرار گرفت.

در ادامه، اعضای هیات موسس به منظور انتخاب رییس و نایب رییس رای‌ گیری كردند و در نهایت حبیب‌ الله معظمی به عنوان رییس و مجید كریمیان به عنوان نایب رییس هیات موسس با كسب اكثریت آرا برگزیده شدند.

در این نشست كه به همت خانه فرهنگ ایثار و مقاومت در سالن جلسات وزارت فرهنگی و ارشاد اسلامی برگزار شد، ایرج گلشنی مدیرخانه فرهنگ ایثار و مقاومت و اعضای هیات موسس شامل كمیته های علمی، اطلاع ‌رسانی، شیوه‌نامه و اساسنامه نیز حضور داشتند.

نخستین نشست این هیات 6 اسفند ماه برگزار شده بود و نشست بعدی اواسط فروردین 1394 برگزار خواهد شد.

فراهنگ**7537**1601**